برانکو ایوانکویچ درباره بازی با سایپا گفت: به بازیکنانم بابت نبرد جانانه تبریک می گویم و از هواداران تشکر می کنم که یار دوازدهم بودند. امیدوارم همبستگی که به وجود آمده تا پایان فصل ادامه خواهد داشت. می دانستیم بازی سختی داریم زیرا سایپا تیم بسیار قوی است و در بازی قبل نیز نمایش خوبی برابر ماشین سازی داشت بود. فرکی تیم خوبی بسته است و در جدول در آینده جایگاه بهتری خواهد داشت. این بازی مهم ترین برد پرسپولیس است و می خواهم بگویم در برابر این هواداران مجبور بودیم که برنده باشیم.

او در ادامه در اعتراض به عملکرد داور تصریح کرد: من با فرکی درباره داوری موافق هستم. این بازی ها ریسک بالایی دارد و داورهایی باید این بازی ها را قضاوت کنند که بتوانند مسلط باشند. او در چند صحنه کارت های اخطار اشتباه داد.


برانکو درباره استفاده از یانسکی در مرکز خط دفاع عنوان کرد: مساله عدم آمادگی این بازیکنان نیست و من می خواستم که حالت تهاجمی را حفظ کنم. علیپور در خط حمله بود و احمدزاده در خط دفاع حضور داشت و ما می خواستیم حداکثر ریسک را انجام دهیم. در بازی های آینده خواهیم داد که این بازیکنان اکراینی آماده هستند یا نه. حسینی و انصاری آماده هستند و من نمی خواهم این دو بازیکن را تغییر بدهم. احمدزاده نیز در دفاع چپ حضور خوبی داشت.


سرمربی پرسپولیس درباره حضور رضاییان در بازی آینده تصریح کرد: رضاییان به بازی چهارشنبه نمی رسد و چون تمرین نداشته نمی توان او را بازی داد.
بازی با فولاد خوزستان برای ما سخت خواهد بود و هر تیمی در اهواز کار سختی دارد. به ویژه آنکه ما احمدزاده و ربیع خواه را در این بازی نداریم اما هدف خود را فراموش نمی کنیم. بازی برابر فولاد همیشه در اهواز سخت است به ویژه آنکه آنها انصاری آقای گل لیگ را در اختیار دارند.