دیوید بکام گفته های سرمربی سابق خود را تایید کرد و عنوان کرد در منچستریونایتد و بقیه تیم هایی که بازی کرده است بازیکنی در حد کلاس های جهانی نبوده است.

سر آلکس فرگوسن چند روز قبل اعلام کرد که فصل ۴ بازیکن در حد کلاس جهانی در مدت حضورش در یونایتد در این تیم به میدان رفتند و آن ۴ بازیکن، کانتونا، اسکولز، گیگز و رونالدو بوده اند، فرگوسن در این لیست، نامی از بکهام نبرده بود، اما ستاره سابق منچستریونایتد از این بابت از فرگوسن دلخور نیست.

دیوید بکام که در این فهرست جایی نداشت گفته های سرمربی سابق خود را تایید کرد و عنوان کرد او بازیکنی در حد کلاس جهانی نبوده است. او البته با فروتنی اعلام کدرکه بازیکنی در حد کلاس جهانی نیست. در روز های اخیر خیلی ها به مخالفت با آنگه فرگوسن گفت پرداختند و عنوان کردند بکام چیزی از ۴ بازیکن دیگر کم نداشته است.

بکام در پاسخ به این سوال که آیا از صحبت های فرگوسن ناراحت شده ایت یا خیر گفت: به هیچ وجه از صحبت های او ناراحت نشدم. من برای چندین سال زیرنظر بهترین سرمربی تمام دوران بازی کردم. این خوش شانسی را داشته ام که در کنار بازیکنانی که در کنارشان بازی کرده ام، بازی کنم و در باشگاهی که عاشق آن بوده ام و هستم به موفقیت برسم. من در خیلی از تیم های بزرگ بازی کردم و می توانم به شما بگویم که خودم را در مقابل هیچ کدام از آنها بازیکنی در حد کلاس جهانی ندانستم و به همین خاطر فرگی درست گفته است که من این ویژگی را نداشتم.

او درباره مقایسه با کریستیانو رونالدو که هر دو شماره ۷ منچستریونایتد را به تن کردند گفت: واقعا باید بگویم که شانس بودم در کنار کریستیانو بازی کنم و همچنین به اندازه ای خوش شانس بودم که برای ۴ سال در کنار رونالدوی برزیلی بازی کنم. به عنوان یک بازیکن منچستریونایتد، افتخار می کنم که تیمی موفق بودیم و به عنوان یک بازیکن منچستریونایتد به این مسئله افتخار می کنم که بهترین بازیکنان به تیم ما می آمدند. این دو بازیکن خیلی بزرگ هستند و از جمله افتخارات من اسن است که کنار آنها فوتبال بازی کردم.