سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: هر چند از برنامه‌های مد نظرم برای استقلال عقب هستیم اما هواداران نگران نباشند.

پرویز مظلومی در خصوص رضایت خود از اردوی کردان و همچنین اداره برنامه‌های این تیم اظهار داشت: ما یک روز به بازیکنان استراحت دادیم و یک هفته دیگر در کردان هستیم. امروز هم از بازیکنان خواستیم استراحت کنند و شب خودشان را به کادر فنی معرفی کنند.

وی افزود: تنها نگرانی ما کمبودهایی است که داریم و امیدواریم این هفته تیممان تکمیل شود هرچند تا همین الان هم از برنامه‌های مدنظر خود عقب هستیم اما مردم نگران نباشند و ما کار را خوب جلو خواهیم برد.

سرمربی تیم استقلال با اشاره به رضایت خود از عملکرد باشگاه در نقل و انتقالات گفت: ما آن چیزی که می‌خواستیم بدست آ‌وردیم ولی در دو سه پست دیگر احساس نیاز می‌کنیم که باید در این پست‌ها نفرات مدنظرمان را به خدمت بگیریم.

وی از جذب یک هافبک و مهاجم خارجی خبر داد و گفت: در این دو پست احساس نیاز می‌کنیم و تکلیف کرار هم فردا مشخص می‌شود و ان‌شاءالله با حل مشکل او از فردا در تمرینات حضور پیدا خواهد کرد.

مظلومی در ادامه گفت‌و گو با فارس در خصوص مخالفت خود با جدایی بهنام برزای و اینکه آیا با این بازیکن صحبت کرده است گفت: چرا صحبت نکرده باشم؟ او جوان است و من در طول اردو بارها با او و سایر بازیکنان حرف زده‌ام. من به او راهنمایی کرده‌ام و گفته‌ام که در شخصیت بازیکن ایرانی نیست که در تست‌های یک تیم شرکت کند. برزای جوان است و آینده دار و به همین دلیل در استقلال می‌ماند و برایش زود است که با تست راهی یک تیم دیگر شود.

سرمربی تیم استقلال با اشاره به اینکه تعدادی از هواداران با پیامک و تماس‌های خود خواهان حضور برخی از بازیکنان از جمله بختیار رحمانی در استقلال بوده‌اند گفت: من به هواداران می‌گویم که نگران نباشند و از نگرانی‌های ‌آن‌ها باخبر هستم. ما دست روی دست نگذاشتیم و بازیکنانی را می‌خواستیم که باشگاه‌های آن‌ها با ما توافق نکردند. مثلا مسعود حسن‌زاده را می‌خواستیم که ذوب آهن به ما نداد، یا بختیار رحمانی سرباز است و باید به تراکتورسازی می‌رفت. در مورد برخی از نفرات واقعا کاری از دستمان بر نمی‌آمد.

وی تاکید کرد: همین روزبه چشمی را به استقلال آوردیم و آقای مدیرعامل صبا نامه زد که باید مبلغی را به حساب باشگاه‌شان واریز کنیم. ما هم این کار را کردیم و بلافاصله پول ریختیم اما وقتی آقایان حرف می‌زنند و دبه می‌کنند دیگر چه کار می‌توانیم انجام دهیم؟ این خارج از عرف است که ما با یک مدیرعامل به توافق برسیم و سپس حرف خود را عوض کند. اینکه یک مالک باشگاه تغییر کند به استقلال ارتباطی ندارد و دوستان نباید زیر حرف خود بزنند زیرا این وسط استقلال ضرر می‌کند.