به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ صمد مرفاوی با صبا نتایج خوبی گرفته است. تیم او امسال به نظر متحول شده و نسبت به سال های قبل خیلی با برنامه تر فوتبال بازی می کند. خود مرفاوی هم این نکته را قبول دارد و می گوید: «البته من نباید از خودم تعریف کنم اما خدا را شکر می کنم. چون تیمی را در اختیار دارم که بازیکنانش هرچیزی از آنها می خواهم را اجرا می کنند. البته شرایط هفته به هفته سخت تر می شود و تیم ها در لیگ به اصصلاح جا می افتند. با این حال تیم ما هم بی کار نمی ماند و هر هفته با تجربه تر می شود. این اتفاق ها ناشی از زحماتی است که مجموعه صبا برای تیم می کشند. از بازیکنان گرفته تا کادر فنی و همه عوامل. من می خواهم بگویم که بچه های من با تمام وجودشان برای گرفتن امتیاها ز می جنگند.»
او این را گفت و ادامه داد: «خودم عقیده دارم که صبا می تواند بهتر از این فوتبال بازی کند. ما برنامه ریزی کرده ایم و بچه ها به خوبی تمام این برنامه ها را اجرا می کنند. خوبی اش این است که آنها تمام تفکراتم را در زمین پیاده می کنند. بازیکنان من تاکتیک پذیر هستند. امیدوارم که این روند ادامه داشته باشد.»
از مرفاوی درباره بازی روز گذشته آنها مقابل نفت مسجد سلیمان سوال کردیم که او گفت: «من از قبل هم گفته بودم که بازی سختی با این تیم داریم. آنها سبک خاصی فوتبال بازی می کنند که قرار گرفتن مقابل شان برای هر تیمی سخت است. ما باید ابتدا به گل می رسیدیم که این اتفاق هم افتاد. اما پس از گل اول ما بازی کمی گره خورد. دیگر توپ در میانه های میدان جریان نداشت و تقریبا همه چیز روی هوا بود. روی هم رفته از سه امتیازی که گرفتیم خوشحال هستم.»
به مرفاوی گفتیم که ایده آل صبا برای این فصل چه چیزی است. کسب سهمیه آسیا، قهرمانی و یا… که او گفت: «خیلی زود است در این مورد حرف بزنیم. دوست ندارم تمرکز خودم و تیمم به هم بخورد. ما میخواهیم فوتبال را زیبا بازی کنیم. به دنبال پیشرفت هستیم و اگر قرار است به آرزوهای خوب برسیم باید تلاش بیشتری داشته باشیم.»
اما حرف های پایانی مرفاوی. آنجا که از او درباره استقلال سوال کردیم: «من بازی های استقلال را تماشا نمی کنم. چون هر زمان که ما بازی داریم آنها هم بازی دارند. در ضمن من نمی توانم درباره این تیم هیچ نظری بدهم. فقط می توانم برای آنها آرزوی موفقیت کنم.»
۲۵۱ ۴۱