کریستیانو رونالدو که به دلیل آسیب دیدگی در دیدار پایانی لالیگا به میدان نرفت اعلام کرده می تواند در فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل اتلتیکو مادرید به میدان برود.
مرد سال فوتبال جهان در طول ماه های اخیر با چندین آسیب دیدگی ماهیچه روبه رو شد و در دیدارهای کمی به میدان رفت. با این حال وی اعلام کرده بدون هیچ شکی در فینال لیسبون به میدان می رود.

ستاره پرتغالی در این خصوص گفت: از این دست اتفاق ها هم ممکن است رخ دهد و بازیکنی که در سطحی بالا تمرین کرده و فوتبال بازی می کند دچار آسیب دیدگی شود. چند بار بدنم نسبت به بازی کردن های زیاد پاسخ منفی داد و من را دچار مشکل کرد. در هر حال این طبیعی است.

رونالدو افزود: همه بازیکنان در زمان های مختلفی دچار این مشکل ها می شوند. بازیکنان مهمی در ترکیب تیم بوده اند که در بخش های مختلف فصل آسیب دیدند. اکنون اما چیزی که مهم است حس خوبیست که دارم. هیچ ریسکی وجود ندارد. همان طور هم که پیشتر گفتم، احساس خوبی دارم و در دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا به میدان خواهم رفت.

گفتنی است اگر رئال مادرید بتواند شنبه آینده اتلتیکو مادرید را شکست دهد به تیمی بدل می شود که برای دهمین بار بر بام اروپا ایستاده است.