محمد پنجعلی گفت: فهرست بازیکنان مورد نیاز برای فصل آینده در اختیار من، رحیمی و دایی است و قرار است با توجه به سیاست های باشگاه و سرمربی با هر بازیکنی که به صورت رسمی توافق کردیم یا قطع همکاری این موضوع را اعلام کنیم.

وی در خصوص خبر ارائه پیشنهاد بوندس لیگایی به رضا حقیقی و موافقت علی دایی با جدایی این بازیکن اظهار داشت: تمام این صحبت ها در حد شایعه است و نمی شود فعلاٌ در این مورد حرف زد.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه چه زمانی طلب فصل پیش بازیکنان پرداخت می شود، عنوان کرد: هنوز با هیچ بازیکنی تسویه حساب نکردیم. ابتدا باید برای باشگاه حساب جدیدی باز کنیم چون تمام حساب های قبلی به خاطر بدهی زیاد بسته شده است. پول موجود است اما باید تکلیف حساب ها مشخص شود.

پنجعلی ادامه داد: مسئولان باشگاه درصدد هستند تا در اولین فرصت پول بازیکنان را پرداخت کنند و بعد هم سراغ جذب بازیکن و تمدید قراردادها بروند.

وی در مورد تجمع روز گذشته هواداران علی کریمی مقابل باشگاه پرسپولیس برای بازگشت دوباره این بازیکن به جمع سرخپوشان تاکید کرد: باور کنید از این مسئله خبر ندارم! چیزهایی شنیدم اما نمی دانم اصل قضیه چیست.