به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: به دنبال ناکامی های اخیربارسلونادر رقابت های داخلیاسپانیاو همچنین لیگ قهرمانان اروپا که تقریباً هیچ شانسی را برای این تیم جهت کسب جام در این فصل باقی نگذاشته است، اخبار فراوانی در خصوص احتمال برکناری خراردومارتینو، سرمربی آرژانتینی کاتالان ها و روی کار آمدن یورگن کلوپ به جای وی منتشر شده است.

کلوپ اما این موضوع را تکذیب کرد و گفت که هیچ برنامه ای برای قبول سمت سرمربیگری بارسلونا نداشته است و اصلاً تمایلی به انجام این کار ندارد.

وی که در نظرسنجی اخیر نشریه مارکا مشخص شد محبوب ترین گزینه هواداران بارسلونا برای قبول هدایت این تیم است، به یکی از سایت های هوادار تیم دورتموند گفت: هواداران(دورتموند) لازم نیست نگران باشند. من هنوز هم کمی عاشق دورتموند هستم و از نحوه پیش رفتن امور در این تیم راضی ام.

چندی پیش توماس توشل، سرمربی تیم فوتبال ماینتس، به شوخی گفته بود که کلوپ می تواند یک مجری ایده آل برای یکی برنامه های تلویزیونی در آلمان باشد.

سرمربی ۴۶ ساله دورتموند در خصوص اظهارنظر توشل گفت: دوست دارم مجری این برنامه شوم اما تنها در صورتی که در بارسلونا برگزار شود!

کلوپ در دوران شش ساله حضور خود در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک توانسته دو قهرمانی پی درپی در بوندس لیگا را برای دورتموند به ارمغان بیاورد. قهرمانی در جام حذفی آلمان در سال ۲۰۱۲ و کسب سوپرجام این کشور در سال ۲۰۱۳ در کنار عنوان نایب قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا در فصل گذشته دیگر موفقیت هایی بودند که وی در دورتموند کسب کرده است.