به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:علی پروینابتدا در خصوص تهدید فیفا مبنی بر کسر امتیاز و سقوطپرسپولیسبه لیگ یک به خاطر پرونده دستیار وینگادا گفت: چه یک ریال چه ۱۰ هزار تومان یا صد هزار تومان، فیفا وقتی که نامه می زند و باشگاهی را تهدید می کند باید دانست که این تهدیدها جدی است و باید آن را جدی گرفت.

وی افزود: نمی توانستم چشمم را به روی تهدید جدی فیفا ببندم و امروز پس از جلسه ای با آقای منتقمی و برخی مسئولان در شرایطی که در باشگاه پرسپولیس حکمفرما است که خودتان بهتر آن را می دانید تصمیم گرفتیم که این پرونده را هرچه سریع تر ببندیم.

پروین تاکید کرد: انشاءالله تا ۴۸ ساعت آینده تکلیف این پرونده را روشن می کنیم و پول را پرداخت می کنیم. بالاخره این موضوع اتفاقی بوده که افتاده و ما هم کار را روی زمین نگذاشتیم.

پروین در پایان درباره شرایط پرسپولیس نیز، گفت: فعلا که رو به جلو می رویم و من هم نگران هستم اما فقط دعا می کنم انشاءالله همه چیز ختم به خیر شود تا پرسپولیس دچار مشکل نشود.

وی در واکنش به این سوال که آیا به صورت شفاف بدهی های پرسپولیس را رسانه ای می کنید یا خیر، گفت: من مخلص مدیران سابق باشگاه به ویژه محمد رویانیان هستم. وی برای این تیم زحمات زیادی کشید، اما همان طور که در مصاحبه های قبلی ام گفته ام، من دیگر در مورد بدهی ها صحبت نخواهم کرد.

پروین درباره علت پرداخت بدهی دستیار وینگادا نیز تاکید کرد: وقتی به باشگاه آمدم، شاهد بودم که بچه های پرسنل مدت ها حقوق و مزایا نگرفته اند. همان طور که پول آنها را دادم، این مبلغ را نیز تقبل کردم تا زیر دین باشگاه نباشم. بالاخره ما از زمانی که سرپرست شده ایم، مبالغی را خرج کرده ایم که به نظرم این هزینه ها ضروری و حیاتی بود.