ملت ایران: فرزاد حاتمی مهاجم فولاد خوزستان که حالا باید با پیراهن این تیم مقابل پرسپولیس قرار بگیرد، تاکید می کند که علی دایی همیشه برای او الگو بوده است.

حاتمی در خصوص تقابل با تیم دایی می گوید: او همیشه برای من الگو بوده و دایی را از لحاظ فنی و اخلاقی قبول داشتم. یادم می آید که ۱۹ سالم بودم و در تیم فجر سپاه سرباز بودم، آن زمان دایی در سایپا بود و من او را دیدم. به دایی گفتم که دوست دارم تبدیل به بازیکن خوبی شوم و او هم گفت اگر تمرین کمی و توکلت به ائمه باشد می توانی فوتبالیست خوبی شوی. من دایی را قلبا دوست دارم و این خاطره دقیقا یادم است.
او در ادامه در خصوص بازی با پرسپولیس تاکید می کند: نباید به شرایط حریف توجه کنیم در ضمن قرار نیست با ۶ بازی در مورد عیار یک تیم قضاوت کرد و باید تا نیم فصل صبر کنیم و بعدا در مورد ماهیت تیم ها قضوات داشته باشیم. پرسپولیس می خواهد نوار بردهای ما را قطع کند و به صدر جدول نزدیک شود ولی ما هم دوست داریم دوباره برنده شویم. پیش بینی نتیجه سخت است ولی هر تیمی بیشتر بدود و بیشتر از فرصت ها استفاده کند در نهایت برنده خواهد شد.
از حاتمی در خصوص سابقه اش در گل زدن به پرسپولیس سوال می کنیم که می گوید: من با پیراهن تراکتور و صبا سه گل به پرسپولیس زدم ولی با استقلال و سپاهان گل نزدم. در این بازی هم تلاش می کنم تا برای تیمم مفید باشم و مهم این است که بازی تاثیرگذاری را انجام دهم، در ضمن سعی می کنم اگر هم فرصتی داشتم تبدیل به گل کنم. در این بازی مقابل محسن بنگر بازی می کنم که در سپاهان با هم کری داشتیم و حتی در تمرینات هم بزن بزن می کردیم.