ملت ایران: یعقوب کریمی اول فصل کلی مشتری داشت. او به پرسپولیسی‌ها قول داد و بعدا با کلی سروصدا سپاهانی شد، اما اوضاع عجیبی برای او پیش آمد و در سپاهان به یک نیمکت‌نشین دائمی تبدیل شد. در سالی که همه برای رسیدن به جام‌جهانی تلاش می‌کنند مشخص بود که این نیمکت‌نشینی بالاخره صدای یعقوب را درمی‌آورد. صدای اعتراض او امروز بلند شد و علاوه بر خودش حرف‌هایی هم درباره جباری زد

مصدومیت مرا بهانه کرده؛ آن ماجرا تمام شد

متاسفانه کرانچار بازیکنان را در پست اصلی‌شان بازی نمی‌دهد. مصدومیت من را هم بهانه کرده و در هر بازی چند دقیقه بیشتر مرا به میدان نمی‌فرستد. در سال جام جهانی همه چیز را به هم ریخته است. این شرایط برایم راضی‌کننده نیست. ۶هفته گذشته اما دقایق زیادی برای سپاهان به میدان نرفته‌ام. جالب است که مدام در مصاحبه‌هایش می‌گوید کریمی مصدوم بوده و آماده نیست. مصدومیت من تمام شد و رفت. از نظر بدنی هم آماده هستم و مشکلی وجود ندارد.

پیش پرسپولیسی‌ها بدقول شدم

در ابتدای فصل من با کلی داستان و حاشیه به سپاهان آمدم. تاکید کردم که آیا کرانچار مرا می‌خواهد یا نه که گفتند در لیست سرمربی هستی اما حالا که آمدم شرایط فرق دارد. حتی ابتدای فصل خود خلعتبری هم به من گفت کرانچار تو را می‌خواهد. پیش پرسپولیسی‌ها نیز مرا بدقول کردند. آن‌ها مرا می‌خواستند اما آمدم اینجا. خیلی برایم بد شده است. الان همه فکر می‌کنند یعقوب کریمی در اصفهان چه کار دارد می‌کند که در لیست مربی نیست؟

گفتم رضایتنامه‌ام را بدهید؛ نهایتش می‌روم نفت

چند روز پیش با محمود کریمی صحبت کردم اما گفت صبر کن تا شرایط درست شود. نزد رحیمی رفتم و گفتم رضایتنامه‌ام را بدهید بروم اما گفت صبر کن تا در ادامه فصل ببینیم چطور می‌شود. نهایتا می‌روم نفت تهران بازی‌ام را می‌کنم. در سال جام جهانی نیمکت‌نشین شده‌ام و خیلی از این موضوع ناراحتم.

مشکل جباری هم با کرانچار است

مجتبی جباری هم به خاطر تغییر پست با کرانچار مشکل پیدا کرده است. پست جباری مشخص است. اینکه او دوست ندارد فوتبال بازی کند هم صحت ندارد. مجتبی با کرانچار مشکل دارد چون در پست اصلی‌اش او را به میدان نمی‌فرستد. نمی‌خواهم وارد جزییات شوم اما مشکل او با کرانچار است. درگیری آنچنانی با هم ندارند اما جباری از دستش ناراحت است.

در تمرین زدم خودم را مصدوم کردم

از نظر فنی کرانچار مربی بسیار خوبی است اما نمی‌دانم چرا در بحثکوچینگ اینگونه است. او هر سال با چند بازیکن به مشکل می‌خورد و این مساله برایم جالب است. این روز‌ها اعصابم به قدری خرد است که قبل از بازی با صبا در تمرین خودم را مصدوم کردم.

بازی این هفته با داماش

بازی سختی داریم. داماش چیزی برای از دست ندارد اما ما هم اگر قهرمانی می‌خواهیم باید به تمام بازی‌ها به چشم فینال نگاه کنیم.