ملت ایران: مصاف پرسپولیسی های قدیمی با پرسپولیس آن هم با پیراهن تراکتورسازی هفته اول لیگ سیزدهم می تواند جالب و دیدنی باشد اما ظاهرا این مورد در خصوص محمد نصرتی نسبت به علی کریمی، جواد کاظمیان و کریم انصاری فر چندان مصداق ندارد.

نصرتی ابتدا درباره تمرینات تیمش و اینکه به شرایط مطلوب رسیده اند یا نه می گوید: «تیم خوبی داریم و تمرینات منظمی را پشت سر می گذاریم. البته در چند روز اخیر شرایطمان بهتر شده و تا بازی اول بهتر هم می شود.»

وی درباره خودش و بازی های تدارکاتی تراکتور می گوید: «من از روز اول که نه ولی زود به تمرینات اضافه شدم و شرایطم بد نیست اما ما بازی های تدارکاتی زیادی نداشتیم و اگر چند بازی دیگرانجام می دادیم خلیلی بهتر می شد. ما ۳-۲ بازی در اوج دوران بدنسازی مان انجام دادیم که اگر آن بازی ها را الان انجام می دادیم خیلی بهتر می شد. دیشب هم یک بازی دیگر داشتیم و شاید یک بازی دیگر هم انجام دهیم که امیدوارم با این دیدارها برای بازی پرسپولیس آماده شویم.»

نصرتی درباره این بازی و پیش بینی اش از اتفاقات ورزشگاه می گوید: «اولا مطمئنم که ورزشگاه پر می شود و با اینکه بلیت فروشی الکترونیکی شده اما حتما تماشاگران دو تیم ورزشگاه را پر می کنند. اما از نتیجه که نمی شود پیش بینی داشت اما همه بازیکنان ما در این بازی حضور دارند و انگیزه بالایی دارند. ما هم می خواهیم ببریم تا دل هواداران مان را شاد کنیم و شروعی محکم و مقتدرانه در لیگ داشته باشیم.»

وی در پاسخ به این سوال که تو هم برای این مسابقه انگیزه های بالایی داری یا نه می گوید: «حقیقتش انگیزه من فقط برای بردن این بازی است چون با هر برد تراکتورسازی هواداران این تیم خوشحال می شوند و طبیعتا باخت تیم هم ناراحت شان می کند. ما هم به این تیم متعهدیم و باید پیش وجدان خودمان راحت باشیم که تمام تلاش مان را کرده ایم.»

نصرتی ادامه می دهد: «من انگیزه خاصی برای این بازی ندارم چون با علی دایی، رویانیان و همه بازیکنان پرسپولیس دوست هستم و همه شان را دوست دارم.»