معاون مرکز مدیریت حوادثو فوریت‌های پزشکی استان قم گفت: دختر جوانی که دچار سوختگی شدید شده و برای رسیدگی و درمان به بیمارستان نکویی انتقال یافته بود جان باخت.

مهدی فراهانی امروز در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به حوادثشاخص ۲۴ ساعت گذشته تصریح کرد: در این مدت حوادثی چون سوختگی، واژگونی خودرو و تصادف رخ داد.

وی از وقوع حادثه سوختگی در عصر روز گذشته خبر داد و گفت: پس از حضور اورژانس ۱۱۵ در محل حادثه، خانم ۱۷ ساله‌ای که با درصد بالایی در آتش سوخته بود با وضعیت بسیار وخیم به بیمارستان نکویی انتقال یافت.

معاون مرکز مدیریت حوادثو فوریت‌های پزشکی استان قم همچنین از واژگونی یک دستگاه خودروی پژو در بلوار کریمی خبر داد و تصریح کرد: در این حادثه چهار سرنشین خودرو مجروح شدند.

وی با اشاره به حضور فعال اورژانس هنگام رخداد حوادثدر سطح شهر و جاده بیان داشت: نیروهای امداد رسان اورژانس ۱۱۵ پس از انجام اقدامات اولیه درمانی، مجروحان را برای ادامه درمان به مراکز درمانی سطح شهر منتقل کردند.

فراهانی به وقوع حادثه مشابه دیگری در جاده قدیم قم اصفهان اشاره و تصریح کرد: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پیکان سه سرنشین این خودرو به شدت مجروح شدند.

وی اضافه کرد: حادثه دیدگان برای درمان با دو دستگاه آمبولانس به نزدیک‌ترین مراکز درمانی سطح شهر انتقال یافتند.

معاون مرکز مدیریت حوادثو فوریت‌های پزشکی استان قم به حادثه واژگونی یک دستگاه خودروی پراید با سه مصدوم اشاره و تصریح کرد: این حادثه که در ابتدای جاده قم تفرش رخ داد سه مصدوم بر جای گذاشت.

وی ادامه داد: مجروحان این حادثه با دو دستگاه آمبولانس به یکی از مراکز در مانی سطح شهر انتقال یافتند.

فراهانی از وقوع یک تصادف دیگر نیز در سطح شهر خبر داد و گفت: ابتدای بلوار شهید صدوق یک دستگاه موتورسیکلت با عابران پیاده برخورد کرد که بر اثر این حادثه چهار تن مجروح شدند که پس از دریافت کمک‌های اولیه درمانی برای ادامه درمان به یکی از مراکز درمانی سطح شهر انتقال یافتند.