رامین رضاییان مدافع محبوب کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی فوتبال کشورمان در قطر زندگی لوکس و لاکچری را برای خود فراهم کرده است و حتی در پایان لیگ ستارگان قطر نیز در این کشور حضور دارد و با پست های خود در صحفه شخصی اش از کار و فعالیت خود خبر می دهد. در ادامه عکس های از این فوتبالیست پر حاشیه ایرانی را در نیک صالحی ببینید

 

47692949_2444146225658273_7790783488843768586_n

 

تیپ لاکچری رامین رضاییان در قطر

رامین رضاییان، یکی از پر سر و صداترین فوتبالیست‌ های ایران در چند سال اخیر به حساب می‌ آید، ستاره سمت راست خط دفاعی تیم ملی پس از اتمام لیگ ستارگان قطر همچنان در این کشور باقی مانده و تمرینات بدنسازی خود را به صورت انفرادی پیگیری می‌ کند.

زندگی در قطر حسابی با روحیه ملی‌ پوش کشورمان سازگار است، چرا که رضاییان از آن دسته از فوتبالیست‌ هایی به شمار می‌ رود که از زندگی لاکچری لذت می‌ برد.

تیم الشحانیه قطر که رامین رضاییان در آن عضویت دارد و تمرینات و اردوی آماده‌ سازی پیش فصل را در ترکیه پشت سر می‌ گذارد، عصر‌ امروز در مسابقه‌ ای دوستانه مقابل تیم صبایل آذربایجان قرار گرفت.

 

استوری بازیکن تیم ملی

الشحانیه قطر که در نخستین بازی تدارکاتی مقابل سیبم‌ لتادا کامرون به برتری رسیده و در دیدار اخیرشبرابر برج بوعریریج الجزایر شکست خورده بود، امروز هم با وجود عملکرد خوب مدافع راست ایرانیخود نتوانست بازی با صبایل آذربایجان را با موفقیت پشت سر بگذارد و با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب شد

 

رضاییان که همانند دو بازی اخیرشان به طور ثابت و ۹۰ دقیقه در ترکیب الشحانیه قطر حضور داشته، امروز هم به طور کامل برابر صبایل آذربایجان بازی کرد و هر دو گل تیمش را به ثمر رساند.

 

ramin-rezaeian-4

 

رامین رضاییان در قطر

رضاییان مقابل صبایل آذربایجان یکی از گل‌ های خود را از روی نقطه پنالتی و دیگری را از رویضربه ایستگاهی به ثمر رساند؛ او در دیدار تدارکاتی برابر سیبم‌لتادا کامرون نیز از رویضربه آزاد گلزنی کرده بود.