به گزارش ملت ایران به نقل از فارس - مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در ۲ بند با پرسپولیس مشکل دارم و شاید تصمیم دیگری بگیرم.

غلامرضا رضایی اظهار داشت: پس از اینکه با تیم ملی به جام جهانی رفتیم و یک اتفاق بزرگ برای فوتبال ما افتاد تا مردم باز هم به این رشته علاقه مندی بیشتری پیدا کنند، چند روزی را استراحت کردم و سپس در تمرینات پرسپولیس پس از گفت وگو با علی دایی و مسئولان باشگاه شرکت کردم.

وی افزود: من با پرسپولیس قرارداد دارم اما متأسفانه در یک یا دو بند با این تیم مشکل دارم و اگر در خصوص آنها به توافق نرسیم، شاید مجبور شوم که خدای ناکرده تصمیم دیگری بگیرم. من پرسپولیس را همیشه دوست داشته ام و مخصوصاً اکنون با حضور دایی دیگر شرایط بیشتر فرق کرده است.

رضایی تاکید کرد: خدا آن روز را نیاورد که من بخواهم پول زیاد و یا چیزی را از پرسپولیس بخواهم که گنجایش آن برای پرداخت نباشد. من فقط یکی از خواسته هایم از پرسپولیسی ها این است که پول سال گذشته و دو سال پیش مرا بدهند. همه خیال می کنند ما قراردادهای آن چنانی می بندیم اما دو سال است که من از باشگاه طلب دارم و هنوز دریافت نکرده ام.

وی افزود: من فقط حقم را می خواهم؛ نه یک ریال بیشتر و نه یک ریال کمتر. پس از جلسه روز گذشته به من گفتند که تا دو روز دیگر تصمیم نهایی را می گیرند. من هیچ وقت دنبال بازار گرمی و این موضوع نرفتم که بخواهم در بوق و کرنا کنم که پیشنهاد دارم و و از اینگونه حرف ها بزنم اما خدا می داند که بعد از بازی با کره و حتی قبل از آن بازی چه تیم هایی خواهان جذب من بودند.

مهاجم قرمزپوشان تأکید کرد: همیشه با پرسپولیس صاف و صادق بوده ام و فقط حقم را می خواهم. با هیچکس هم مشکلی ندارم و باور کنید تشنه این هستم تا دوباره پیراهن پرسپولیس را بپوشم و برای این تیم مؤثر باشم اما به من حق بدهید که بخواهم حقم را از گذشته بگیرم اما فعلاً خبری نشده است.

رضایی تأکید کرد: خوشبختانه امسال تیم بسیار خوبی داریم و همه به دنبال این هستیم تا انشالله فصل گذشته را جبران کنیم. فقط امیدوارم که تکلیفم هرچه سریع تر مشخص شود تا بدانم برنامه آینده ام چیست. اینطور بلاتکلیفی نه به نفع من است و نه پرسپولیس. بالاخره باید قبول کنیم من هم باید به فکر زندگی ام باشم و اگر می گویم پول دو سال قبلم را می خواهم. به خاطر این است که اگر دست روی دست بگذارم همه چیز فراموش می شود. پس امیدوارم که هرچه سریع تر این مشکل من حل شود تا با خیال راحت کارم را در پرسپولیس دنبال کنم.