ملت ایران: خریدهای تاپ رویانیان در فصل نقل و انتقالات یکی یکی از دست او پریدند و حالا باید در ته دیگ این فصل پر هیاهو دنبال بازیکن موثر و کارامد برای تیم فصل آینده علی دایی بود!

حدود یک ماه پیش اعلام شد شجاع خیلی زاده یکی از بهترین مدافعان فصل قبل لیگ برتر با قرارداد داخلی به پرسپولیس آمده اما حالا او بازیکن سپاهان است و سرخ ها باید با همان مدافعان میانی فصل قبل شان پیش بروند که البته با توجه به کیفیت این بازیکنان کمبودی در این ناحیه احساس نمی شود.

البته پرسپولیس واقعا با شجاع قرارداد داخلی بسته بود اما این بازیکن به خاطر شرایط خودش تصمیم گرفت که سر راه کرمان به تهران در اصفهان توقفی یکساله داشته باشد!

خرید دهان پر کن بعدی قاسم دهنوی بود که بعد از یک فصل درخشان در تراکتورسازی و رسیدن به پیراهن تیم ملی با پرسپولیس دست بیعت داد اما سر از اصفهان در آورد تا کار بیخ پیدا کند و مساله به شکایت کشی برسد؛ اما حالا دهنوی در تمرینات سپاهان است و دیگر پرسپولیسی بشو نیست.

نفر سوم قاسم حدادی فر بود و به نظر می رسید حداقل با نیامدن دهنوی حضور این بازیکن ملی پوش می تواند به دایی و تیمش در خط میانی وزن بیشتری بدهد اما این بازیکن هم به خاطر نا آگاهی از مدت قراردادش با ذوب آهن در این تیم ماندنی شد.

با این حساب تنها خرید نسبتا شاخص رویانیان که در تمرینات پرسپولیس آفتابی شد پیام صادقیان بود تا اوضاع بیشتر از این وخیم به نظر برسد.

با حضور صادقیان تیم پرسپولیس تکمیل تر و پر چهره تر شد اما مشکل اصلی اینجاست که در پست این بازیکن پرسپولیس مشکلی ندارد اما نیامدن دهنوی و حدادی فر جبران نشدنی است.

حالا پرسپولیس در به در دنبال دو هافبک دفاعی شاخص می گردد اما در اواخر فصل نقل و انتقالات مگر بازیکن تاپ و با کیفیتی هم مانده که به تور رویانیان بیافتد؟

شاید حالا دایی هم از اینکه بازیکن ارزان و به درد بخوری مثل میثم نقی زاده را از دست داده پشیمان باشد چرا که زوج حقیقی – کفشگری مهره ذخیره ای ندارد و این سوال مهم مطرح است که کیفیت کفشگری در حدی هست که بتواند در پرسپولیس موفق باشد؟