ملت ایران: تیتر جلد روزنامه ۹۰ امروز برای هواداران استقلال شوکه کننده بود. احتمال ترک استقلال توسط رحمتی در صورتی که نکونام بماند. این تیتر شوکه کننده بلافاصله ذهن را می برد سمت و سوی آشتی کنان این دو نفر در جشن قهرمانی.

اولین واکنش به این تیتر داغ، از سوی علی فتح اله زاده صورت گرفت. حاجی که سه روز بود گوشی موبایل خود را خاموش کرده و در ساختمان لارستان هم حضور پیدا نمی کرد خیلی زود در مصاحبه با مهرنیوز این خبر را اینگونه تکذیب کرد:

فتح الله زاده در پاسخ به این پرسش که آیا رحمتی شرط ماندنش در استقلال را نماندن جواد نکونام عنوان کرده است گفت: اصلا چنین بحثی مطرح نشده و این را از شما می شنوم. بازیکن نمی تواند برای باشگاه تعیین تکلیف کند که چه بازیکنی باشد یا کدام بازیکن نباشد. بازیکن می تواند بگوید من نمی مانم اما نمی تواند برای باشگاه تعیین تکلیف کند. ضمن اینکه رحمتی اصلا چنین بازیکنی نیست که بخواهد برای باشگاه تعیین تکلیف کند. رحمتی و نکونام رابطه خوبی پیدا کرده اند و ان شالله در آینده بهتر هم خواهد شد.

این در حالی است که منبع خبر یکی از دوستان و نزدیکان رحمتی بوده که نسبت به صحت خبر اطمینان کامل دارد و تاکید کرده که این حرف را از خود او شنیده.

از یک طرف عدم تمدید قرارداد توسط رحمتی تا به امروز سبب شده تا چنین شایعاتی به وجود بیاید و از سوی دیگر استقلالی ها تاکید می کنند که این دو نفر با هم آشتی کرده اند و دیگر اختلافات قبل را ندارند.