ملت ایران: در طول زندگی کارلو آنچلوتی، ۴ زن در قلب او جای پیدا کردند که آخرین زنی که توانسته خودش را درقلب کارلتو جای کند، ماریان، نامزد جدید اوست که در مراسم معارفه رسمی کارلتو در باشگاه رئال مادرید شانه به شانه او حضور داشت و سمبل آرامش در زندگی شخصی آنچلوتی شده است. البته ماریان اولین زنی نیست که قلب آنچلوتی را مال خود کرده.
در اواسط دهه ۱۹۸۰ او با لوئیسا جیبلینی، ازدواج کرد. عشق زندگی کارلوی جوان، زنی بود که هیجان را به زندگی او آورد ولی بعد از حدود ۲۵ سال زندگی مشترک و داشتن دو فرزند(کاتیا و داویده)، آنها از هم جدا شدند. در آن زمان سرمربی ایتالیایی در صحبت هایی اعلام کرد که در زندگی مشترکش فراز و نشیب های زیادی ایجاد شده بود و آخرین چالش زندگی مشترک او و لوئیسا، زنی بود که بعد عشق جدید کارلتو لقب گرفت.
در آن زمان کارلتو بدون هیچ مشکل و نگرانی ای اعلام کرد که بانوی دیگری وارد زندگی اش شده است. مارینا کرتو، یک دختر ۱۸ ساله رومانیایی که در آن زمان در شبکه تلویزیونی میلان کار می کرد. او مبدل به عشق جدید کارلتو شد و جای لوئیسا را در قلب آنچلوتی پر کرد.
البته تنها زنی که جایگاهی جاویدان در قلب این سرمربی ایتالیایی داشته، کاتیا دخترش است. او مثل هرپدر خوبی، هرکاری که از دستش برمی آید برای حمایت از دخترش که یک خبرنگار است انجام می دهد. کاتیا در برنامه Talent show تلویزیون ایتالیا حضور یافته بود و با شبکه تلویزیونی رسمی چلسی نیز به همکاری می پرداخت.
اما حالا و بعد از خارج شدن مارینا از زندگی کارلتو، او نامزد جدیدی دارد، بانویی اسپانیایی به نام ماریان که متولد گوادالاخارا است و در کانادا بزرگ شده و تحسین کرده. او نقش پررنگی در آموزش زبان اسپانیایی به آنچلوتی داشته است و در جریان مراسم معارفه آنچلوتی در سانتیاگو برنابئو شاهد نقش پررنگ او در زندگی کارلتو بودیم.