ملت ایران: مدافع برزیلی رئال مادرید معتقد است قهرمان جهان بودن در فینال جام کنفدراسیون ها هیچ مزیتی را برای این تیم به همراه نخواهد داشت.

مارسلو در آستانه فینال رقابت های جام کنفدراسیون ها اعلام کرد که اسپانیا قهرمان جهان و اروپا است و بازیکنانی باورنکردنی دارد اما این شهرت در بازی امشب که دو تیم برای رسیدن به قهرمانی می جنگند، اهمیت چندانی نخواهد داشت.

وی اظهار داشت: فکر شکست حتی به ذهنم هم خطور نمی کند. می دانیم که باید به اسپانیا احترام بگذاریم اما ما هم به اندازه اسپانیا در فینال شانس داریم. تنها به خاطر اینکه اسپانیا قهرمان جهان است، نباید فکر کنیم که شکست دادن آنها برای ما غیرممکن است. باید به تیم ملی برزیل اعتبار بدهیم.

مدافع برزیلی رئال مادرید که امشب مقابل هم تیمی هایش مثل کاسیاس، آربلوا و راموس و همچنین تعدادی از بازیکنان بارسلونا قرار می گیرد، خاطرنشان کرد: این بازی هیچ شباهتی به دیدار رئال مادرید و بارسلونا ندارد زیرا میان تیم های ملی برزیل و اسپانیا است. آنها ژاوی و اینیستا را خواهند داشت بنابراین شاید از این لحاظ همین طور باشد اما مسابقه امشب کاملا متفاوت خواهد بود.

وی بر این باور است که برزیل با ادامه این مسابقات پیشرفت کرده است و اضافه کرد: باید تیم ملی برزیل را به جایی برسانیم که شایستگی اش را دارد. این افتخار برای ما مهم است و به ما کمک خواهد کرد که در رده بندی فیفا صعود کنیم. در مسیر درستی قرار داریم و اگر خدا بخواهد پیروز می شویم.