فرزاد حاتمی موازی عنایتی

ملت ایران: فرزاد حاتمی از سوی امیرقلعه نویی از تیم استقلال طرد شده و بقیه هرکاری کرده اند امیر هنوز برای بازگشت او نرم نشده است. امروز شنیدیم با توجه به قرارداد آرش افشین با سپاهان، موضوع تمید قرارداد با حاتمی با امیر در میان گذاشته شده اما قلعه نویی فعلا موافقت نکرده و از معاون باشگاه خواسته تا آمار رضاعنایتی را بگیرد. حاتمی که پیشنهاد یکی دو تیم خوب مثل فو لاد را در جیب دارد هنوز در این زمینه تصمیم خاصی نگرفته است.

اعتراض شدید رویانیان به سپاهان

محمد رویانیان بعد از ابقا به روال سابق بازگشت. او در اولین مصاحبه اعتراضی به تحوه یارگیری و هزینه کرد سپاهان اعتراض دارد. رویانیان می گوید: به نظرم این باشگاه تا سقف ۴۰ میلیارد تومان برای فصل جدید هزینه کرده است. با این قیمت های بازیکنان نباید در این مساله شکی داشت. این بی عدالتی است. ظلم است. بی معرفتی است.

رویانیان که پرونده دهنوی را به سپاهان باخته حالا امیدوار است با دخالت کمیته انضباطی شجاع خلیل زاده اصفهانی نشود!

ایران پوریان دیگر تراکتوری نیست

نام محمد ایران پوریان نام وی از لیست تراکتورسازی خارج می شود. به گزارش اوج نیوز، اوایل هفته گذشته اعلام شد که دوپینگ غیرعمد ایران پوریان قطعی است. به همین خاطر باشگاه تراکتورسازی نام وی را از لیست بازیکنان خود خارج کرد.

چک وزارت رسید

سرانجام پس از مدتها کش و قوس، چک یک میلیاردی وزارت ورزش امروز تحویل باشگاه استقلال شد. این در حالی است که گفته می شد چک اول وزارت ورزش، ۲ میلیاردی است. استقلال با این پول می تواند هزینه خرید یک بازیکن طراز اول را تهیه کند و بقیه اش را چک بی محل بکشد!

حدادی فر و عرب با ذوب آهن بستند

بعد از حضور پیام صادقیان در تمرینات پرسپولیس به نظر می رسید همین امروز و فرداست که سر و کله قاسم حدادی فر دیگر خرید سرخ ها از ذوب آهن در درفشی فر پیدا شود. تقریبا از دو یا حتی سه هفته پیش خیلی ها حدادی فر ملی پوش را پرسپولیسی می دانستند و منتظر رسمی شدن خبر پیوستنش به جمع سرخ های تهران بودند اما ظاهرا قضیه انتقال او به جمع سرخ ها منتفی است و قاسم در ذوب آهن می ماند.

اما مطمئنا نیامدن حدادی فر برای دایی و پرسپولیس گران تمام خواهد شد چرا که آنها بعد از از دست دادن دهنوی حالا در پست هافبک دفاعی با کمبود بازیکن مواجهند. از آنجایی که دایی می خواهد با دو هافبک دفاعی بازی کند فعلا فقط حقیقی و کفشگری را در این پست دارد و باید دو بازیکن شاخص دیگر در این پست جذب کند اما اگر قاسم نیاید معلوم نیست با رد کردن نفراتی مثل کلاه کج و نقی زاده چه کار خواهد کرد.