ملت ایران:مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر هرجا و هرکجای دنیا بازی کنم آرزویم این است که یک بار دیگر پیراهن پرسپولیس را بپوشم.

کریم انصاری فرد که هنوز تکلیف خود را با پرسپولیس مشخص نکرده اظهار داشت: با وجود برخی نوشته ها من هیچ وقت به دنبال بازار گرمی و اینگونه مسائل نیستم و به همین دلیل سعی می کنم کار خودم را دنبال کنم.

وی افزود: من چهار جلسه با پرسپولیسی ها برگزار کردم و همه جوره کوتاه آمدم اما شرایط مهیا نشد و هرگونه سعی کردم اما این اتفاق نیفتاد که با پرسپولیس قرارداد امضا کنم.

انصاری فرد در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد به سپاهان، تراکتور سازی یا استقلال بروی گفت: من به استقلال نمی روم البته احترام خاصی برای این تیم خوب ایرانی قائلم.

وی یادآور شد: باور کنید من هواداران پرسپولیس را دوست دارم و هرگز یادم نمی رود که چطور در شرایط سخت من را حمایت کردند و مثل کوه پشت سر من بودند. مگر می شود آن حمایت ها را فراموش کنم.

وی افزود: هرجایی که بروم آرزویم این است تا خدا به من این عزت را بدهد که یک بار دیگر پیراهن پرسپولیس را بپوشم. هرکجای دنیا چه داخل و چه خارج از کشور بروم این آرزو را دارم.

وی در جواب به این پرسش که بالاخره می خواهی در کدام تیم بازی کنی گفت: همه چیز دست خداست و من هم گذاشته ام تا تکلیف مشخص شود بعد اعلام کنم اما این احتمال وجود دارد که به خارج از کشور بروم. انشاءالله همه چیز در چند روز آینده مشخص خواهد شد و باید ببینیم خدا برای من چه می خواهد.