ملت ایران: مهاجم برزیل با حساس خواندن بازی با اسپانیا در فینال جام کنفدراسیون ها با تمجید از کاسیاس می گوید گل زدن به او یک افتخار ویژه است.

برزیل و اسپانیا دوشنبه فینال نهمین دوره جام کنفدراسیون ها را در ماراکانا برگزار می کنند.

نیمار، مهاجم برزیل که به تازگی به عضویت بارسلونا در آمده است درباره بازی فینال برابر اسپانیا، گفت: بازی با اسپانیا بازی بزرگی است. همه منتظر بازی این دو تیم در فینال جام کنفدراسیون ها هستند. باید اعتراف کنم که اسپانیا قوی ترین تیم حال حاضر جهان است. هر دو تیم کیفیت خاص بازی خود را دارند. امیدوارم که برزیل بتواند پیروز بازی فینال باشد.

نیمار درباره دیدار خود با بازیکنان بارسلونا در بازی فینال گفت: بازی کردن مقابل آنها افتخار بزرگی برای ما است.

مهاجم برزیلی در ادامه، گفت: باید بدون هیچ ترسی برابر اسپانیا بازی کنیم. ما در خط حمله بسیار قوی هستیم، اما برای پیروز شدن در بازی فینال همه بازیکنان ما باید به یک اندازه خوب باشند. می دانم که با تیم بزرگی روبرو می شویم که دو شیوه متفاوت فوتبال را ارائه می دهند. من خیلی از بازیکنان آنها را ستایش می کنم، اما تیم ما هم بازیکنان خوب زیادی دارند. این بازی مدت ها در خاطره من می ماند.

مهاجم برزیلی در پایان درباره اولین رویارویی او با ایکر کاسیاس، گفت: او یکی از بهترین دروازه بان جهان است. احترام زیادی برای او قائل هستم. همه تیم ها دوست دارند کاسیاس در تیممان باشد. امیدوارم در بازی فینال بتوانم به او گل بزنم. گل زدن به او افتخار ویژه است.