ملت ایران: انتشار متن تماس تلفنی شیرینی و دهنوی با بیانیه باشگاه سپاهان همراه شد. این باشگاه که همین فایل ها را در اختیار دارد و به سبب همان هم از شیرینی شکایت کرده در اطلاعیه ای به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان از اظهارات سعید شیرینی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در مکالمه تلفنی با قاسم دهنوی ابراز تاسف کرد.
به گزارش ملت ایران به نقل از پایگاه خبری سپاهان، در این اطلاعیه آمده است: اظهارات سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس که فایل صوتی آن موجود است و با سانسور کلمات بسیار زشت و رکیک در سایت ها و رسانه ها هم منتشر شده است ما را متحیر و متاسف می سازد که باشگاه بزرگ و با قدمتی همچون پرسپولیس با هوادارانی پرشور و پیشکسوتانی نامی و قابل احترام چگونه چنین فردی را درجایگاه سرپرست تیم فوتبال خود می بیند.
آنچه که در رسانه ها و سایت های خبری به عنوان سخنان سعید شیرینی در مکالمه با قاسم دهنوی منتشر شده شکلی تلطیف شده از صحبت های سرپرست پرسپولیس است. بدیهی است چنانچه امکان انعکاس کامل صحبت های وی که لغات رکیک آن به صورت نقطه چین در رسانه ها آمده وجود داشت، خوانندگان و مخاطبان می توانستند ببشتر و بهتر به شخصیت واقعی جناب سرپرست واقف شوند.