ملت ایران: علیرضا مباشری بازیکن دریافت کننده تیم ملی والیبال کشورمان، پس از پیروزی تاریخی ایران در برابر ایتالیا، گفت: برای برد به میدان رفتیم. شرایط ایده آلی نداشتیم. ولی همه با هم شدیم. دست به دست هم دادیم و با یکپارچگی توانستیم مقابل ایتالیای قدرتمند بایستیم و او را در خانه خود شکست دهیم. هیچگاه تسلیم نشدیم و تا لحظه آخر جنگیدیم.

به گزارش سایت فدراسیون والیبال، مباشری درباره خولیو ولاسکو گفت: خوشحالم که جواب اعتماد ولاسکو را به خوبی دادم و او را سربلند کردم. البته بگویم که این پیروزی حاصل یک کار گروهی است. همه دست به دست هم دادند و از هیچ چیز دریغ نکردند. من هم به نوبه خود سعی در انجام وظیفه ام کردم. در این بازی تمام تمرکز خود را بر روی دریافت گذاشتم.

وی افزود: فقط می خواستم بتوانم با دریافت خوب پاسور را در شرایط خوب قرار دهم تا بتواند اسپکر ها را به خوبی تغذیه کندو خدا رو شکر موفق بودم. از همینجا از تمام مربیانی که برایم زحمت کشیدند کما تشکر و قدردانی را دارم. چه مربیان باشگاهی و چه مربیان ملی.

مباشری از بازی با صربستان در لیست ۱۲ نفره ولاسکو قرار گرفت و اولین دیدار خود را در لیگ جهانی والیبال در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی مقابل صربستان برگزار کرد.