ملت ایران:رایان گیگز، هافبک باتجربه منچستریونایتد، معتقد است دیوید مویس در الدترافورد همه ابزار لازم برای موفقیت را در اختیار دارد و می تواند دستاوردهای سرالکس فرگوسن را ادامه بدهد.
بعد از اعلام بازنشستگی فرگوسن، سرمربی سابق اورتون به عنوان جانشین او معرفی شد و گیگز معتقد است که با ساختار و بازیکنانی که منچستریونایتد دارد، مویس کار سختی برای ادامه راه سرالکس نخواهد داشت.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت: " فکر می کنم این یک چالش است و شما به عنوان یک بازیکن همیشه به دنبال چالش هستید.
اول از همه، منچستریونایتد بازیکنان بزرگی در اختیار دارد و ما به تازگی قهرمان لیگ برتر شدیم. پس همه چیز برای ادامه کار فراهم است. "
گیگز که به تازگی قراردادش را با منچستریونایتد برای یک سال دیگر تمدید کرد، فصل آینده بیست و سومین فصل حضورش در این باشگاه را سپری می کند اما از همین حالا به فکر دوران بازنشستگی است.
" خیلی دشوار خواهد بود. البته من هنوز در حال بازی کردن هستم و می خواهم روی این کار تمرکز کنم. البته باید به این فکر می کنم که دیگر وقتم در حال تمام شدن است. باید فکر کنم که بعد از آن می خواهم چکار کنم.
نمی دانم مربی خواهم شد یا مدیر اما واضح است که هر کدام از اینها برایم هیجان انگیز است. من بیش از ۲۰ سال بازی کرده ام و حالا باید فصل جدیدی را در زندگی ام آغاز کنم. "