ملت ایران: مدیران باشگاه رم در تلاشند تا ژولیو سزار، دروازه بان تیم ملی برزیل که مورد توجه آرسنال قرار دارد، را به المپیکو ببرند.
رودی گارسیا، سرمربی جدید جالوروسی، به مدیران این باشگاه گفته که برای فصل آینده یک دروازه بان باتجربه می خواهد و دروازه بان فصل قبل کیو پی آر که با سقوط این تیم، در آستانه جدایی ازاین باشگاه است، گزینه اصلی او محسوب می شود.
گفته می شود آرسنالی ها مذاکرات اولیه با کوئینزپارک رنجرز برای به خدمت گرفتن سزار را آغاز کرده اند اما نمی خواهند پول زیادی برای این دروازه بان ۳۳ ساله بپردازند. از سوی دیگر ونگر قصد ندارد به سزار قول حضور ثابت در ترکیب اصلی را بدهد و اعلام کرده که دروازه جدید باید با شچسنی رقابت کند.
بعد از جدایی مارتن استکلنبرگ و پیوستن او به فولام، رمی ها ابتدا برای خرید رافائل کابرال، دروازه بان سانتوس اقدام کردند اما رودی گارسیا ترجیح می دهد که دروازه بانی را به خدمت بگیرد که از تجربه بالاتری برخوردار است.
البته مبلغ انتقال سزار چندان زیاد نیست اما آنچه رم و آرسنال را کمی مردد کرده، دستمزد بالای اوست. او در کوئینزپارک رنجرز هفته ای ۹۳ هزار یورو دستمزد می گرفت.