ملت ایران: تمرین عصر امروز چهارشنبه تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۸ در کمپ اختصاصی این باشگاه برگزار شد که حاشیه های آن به شرح زیر است:
با توجه به اخبار نقل و انتقالات باشگاه استقلال و اینکه بازیکنان جدید در حال عقد قرارداد با این باشگاه هستند و تعدادی از بازیکنان نیز قرارداد خود را تمدید می کنند، تماشاگران استقبال بهتری را نسبت به روزهای گذشته از تمرین آبی پوشان به عمل آوردند. امروز نیز حدود ۲۰۰ نفر از طرفداران استقلال از نزدیک برنامه های این تیم را نظاره کردند.
* علی اکبر استاد اسدی و بهمن طهماسبی دو مهمان ویژه تمرین امروز استقلال بودند که در کنار زمین حضور یافتند.

* امیر قلعه نویی که در حال تماشای بازی تیم های پاس همدان و ذوب آهن اصفهان بود با ۲۰ دقیقه تاخیر در کنار زمین حضور یافت.
* فردین عابدینی که مصدوم شده بود با لباس شخصی در کنار زمین حضور یافت. وی در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد با دستور پزشک از سه یا چهار روز دیگر تمریناتش را پی می گیرد.
* آرش محمودی بازیکن پیشین تیم استیل آذین در تمرین استقلال حضور یافت و با این تیم به تمرین پرداخت.
* مجید صالح پیش از شروع تمرین چند دقیقه برای بازیکنان صحبت کرد. پس از آن دویدن و گرم کردن در دستور کار قرار گرفت. بخش بعدی تمرین، بازی آقا وسط بود و پس از آن هم ۱۰ دقیقه فوتبال در یک نیمه زمین انجام گرفت. در بخش پایانی تمرین بازیکنان به کارهای ترکیبی، سانتر از جناحین و شوت از راه دور پرداختند.
* استقلال روز پنجشنبه نیز دو جلسه تمرین دارد. آبی ها روز جمعه به استراحت می پردازند.
میرشاد ماجدی، سرپرست تیم فوتبال استقلال پس از پایان تمرین این تیم با سوالات هواداران در خصوص وضعیت جواد نکونام و مجتبی جباری مواجه شد. ماجدی خطاب به هواداران گفت: کمی صبر کنید، بازیکنان به استقلال اضافه می شوند