ملت ایران:محمد پنجعلی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس که از اردوی رامسر به تهران برگشته دوست ندارد درباره اتفاقات اخیر این باشگاه و تغییرات مدیریتی آن صحبت کند و تنها می گوید: «من هیچ خبری ندارم و اگر اجازه بدهید در این مورد سکو ت کنم چون برای تیم حاشیه درست می شود.»
از پنجعلی درباره ترک اردوی پرسپولیس در رامسر و بازگشتش به تهران می پرسیم که می گوید: «من آمدم تا به کمیته انضباطی بروم. واقعا از این قضیه دهنوی ناراحت بودم چون احساس کردم غیر حرفه ای و غیر اخلاقی عمل شده و به پرسپولیسی بی احترامی شده است.»
وی ادامه می دهد: «از طرف باشگاه به من گفتند در این تاریخ جلسه کمیته انضباطی برگزار می شود و من هم گفتم اگر می شود در این جلسه شرکت کنم. خوشبختانه بعد از استعلامی که از کمیته انضباطی گرفتیم به من اجازه دادند در این جلسه شرکت کنم و حرف هایم را بزنم. در هر صورت به من لطف کردند تا بتوانم گله هایم را مطرح کنم»
پنجعلی می گوید: «دیروز ساعت ۴ در جلسه حاضر شدم و به دهنوی گفتم هم پرسپولیس هم سپاهان که هر دو تیم های پرطرفداری هستند را بازی دادی. گفتم اخلاق حرفه ای این را نمی گوید که وقتی یک جا قرارداد بستی بروی از جای دیگری هم پول بگیری بعد هم عذرخواهی کردم و از اتاق جلسه بیرون آمدم.»
مدیر تیم فوتبال پرسپولیس می گوید: «در این مورد احساس مسوولیت می کردم و گفتم وقتی قرارداد تان بدون مبلغ و تاریخ امضا می شود باید آرزویتان باشد که به پرسپولیس بیایید.»
از پنجعلی می پرسیم آیا دهنوی در قبال حرف های شما چیزی نگفت که وی پاسخ می دهد: «نه، من هم به صورت کلی گفتم. گفتم طرف صحبتم شما نیستید و باید قوانینی وضع شود تا این مسائل غیر حرفه ای و غیر اخلاقی پیش نیاید. گفتم با ادامه این وضعیت با قداست تیم هایی که آبرو و قدمت دارد و احساساست مردم بازی می شود که این خیلی بد است.»
او در پاسخ به این سوال که رای این جلسه چه زمانی اعلام خواهد شد می گوید: «قرار بود رای صادر شود و فکر میکنم به زودی اعلام خواهد شد اما من با حضور در این جلسه و زدن آن حرف ها سبک شدم.»
آیا مدیر فوتبال باید در تمام تمرینات تیم حاضر باشد؟ پنجعلی جواب می دهد: «معمولا باید باشم اما از آنجایی که تیم قرار است فردا بعه تهران برگردد دیگر به رامسر نرفتم و در تهران سر تمرین می روم.»
از پنجعلی می پرسیم که آیا در بازی های رسمی روی نیمکت پرسپولیس خواهد نشست یا نه که جواب می دهد: «همان طور که می دانید من مختارم که روی نیمکت بنشینم یا نه و حتی سرپرست را هم می توانم تعیین کنم. من شرح وظایف مدیر تیم را خوانده ام اما هنوز درباره اینکه روی نیمکت بنشینم یا نه تصمیم نگرفته ام.»
او در خصوص نگرانی هواداران و بازیکنان پرسپولیس از بابت تغییرات اخیر تنها می گوید: «فقط امیدوارم که این مشکلات سریعتر حل شود چون به نفع پرسپولیس نیست.»
مدیر تیم فوتبال پرسپولیس همچنین در پاسخ به این سوال که آیا طی روزهای آینده بازیکنی به این تیم اضافه خواهد شد یا نه می گوید: «نه، دیگر کسی اضافه نمی شود. البته ما جاهای خالی داریم اما می خواهیم این جاهای خالی را برای نیم فصل نگه داریم.»