ملت ایران:ماریو بالوتلی مهاجم جوان باشگاه میلان و تیم ملی ایتالیا با مصدومیتی که گریبانگیر شده، قادر نخواهد بود تا آن طور که پیش از این اعلام کرده بود، از تیم ملی اسپانیا انتقام بگیرد.
اخیرا بالوتلی در صفحه فیس بوکش نوشته بود: «یک سالی می شود که منتظر مصاف مجدد با اسپانیا هستم. انتقام یک بشقاب غذاست که سرد سرو می شود» ولی حالا با مصدومیتی که گریبانگیرش شده در این مسیر ناکام خواهد ماند.
اما این دکتر کاستلاچی پزشک تیم ملی ایتالیا بود که آب پاکی را روی دستان بالوتلی ریخت و به این رویایش پایان داد. او بعد از معاینات انجام شده گفت: «بالوتلی نمی تواند بهبود یابد و به بازی فینال هم نمی رسد. من او را تحت نظر داشتم. شرایطش رضایت بخش نیست و برای آنکه ریسک نکرده باشیم، خود بالوتلی تصمیم گرفت به میلان برود تا با پزشک شخصی باشگاهش مشورت کند.»
سوپرماریو از برزیل عازم لیسبون شد و از پایتخت پرتغال به سمت ایتالیا پرواز نمود. او به خاطر مصدومیتی که گریبانگیرش شده اصلا خوشحال نبود و قبل از ترک هتل محل اقامت کاروان آتزوری در شهر فورتالسا به خبرنگاران گفت: «از اینکه اینچنین اردو را ترک می کنم، حس یک بازنده رادارم. دوست داشتم اینجا بمانم ولی این رقابتها، لیگ قهرمانان اروپا نیست و باید مراقب خودم باشم.»
البته بالوتلی مطمئن است که هم تیمی هایش می توانند جای خالی او را پر کنند و دراین باره گفت: «هم تیمی هایم بدون من هم عملکرد خوبی خواهند داشت.»