ملت ایران:روز گذشته پرسپولیس در دومین دیدار تدارکاتی خود در اردوی رامسر در غیاب سرمربی خود، علی دائی با هدایت کریم باقری برابر همتای قائمشهری خود قرار گرفتند و در نهایت به تساوی ۲-۲ رضایت دادند. علی دائی که به همراه سردار معزول در سفر روسیه به سر می‌برد، نتوانست در این دیدار حضور یابد و کریم باقری که روز گذشته به اردوی پرسپولیس ملحق شده بود، همه کاره‌ی این تیم باشد. البته باقری به دلیل این‌که کارت مربیگری ندارد، این فصل بر روی نیمکت پرسپولیس نخواهد نشست.

پرسپولیس مدل دائی ۹۲؛ تیم پدیده‌ها نه ستاره‌ها: نیلسون، محسن بنگر، میثم حسینی، محمدرضا خانزاده، امید عالیشاه، حمیدرضا علی‌عسگر، مهرداد کفشگری، میلاد غریبی، هادی نوروزی، محمد عباس زاده و رضا حقیقی.

این هم نیمکت پرسپولیس؛ شاید همچنان باید انتظار کشید که کریم باقری را در قامت یک مربی ببینیم او همچنان سر و شکل یک ستاره‌ی باتجربه‌ی آماده را دارد!

این رضا حقیقی هافبک تدافعی جنگنده‌ای که می‌تواند برای پرسپولیس همان نقشی را ایفا کند که بوسکتس در بارسلونا ایفا می‌کند. حقیقی تکل می‌زند چون وظیفه‌اش این است!

هادی نوروزی؛ او در تغییر و تحولات کادر فنی پرسپولیس همچنان در پرسپولیس ماندنی شد و حالا هم با وجود مهاجمی همچون سیدصالحی در ترکیب اصلی قرار گرفته است.

میلاد غریبی؛ شاید او را جمع ستاره‌ها به شمار نیاوریم اما او را باید در جمع پدیده‌های لیگ بدانیم. از سوی دیگر دائی سبکی پدیده‌دوست دارد نه ستاره‌دوست!

و اما نیلسون. شاید او تنها ستاره‌ی با تجربه‌ی تیم دائی باشد که تمام فاکتورهای یک ستاره‌ی واقعی را دارد. این چهره‌ی سیاه محبوب چقدر تشعشع برای درخشیدن دارد!

این هم نمائی از مهاجمان برجسته‌ی این فصل پرسپولیس! آیا با وجود این مهاجمان نیازی به انصاریفرد است؟