ملت ایران:حسن روشن، گلزن بزرگ تاریخ باشگاه استقلال، در حال حاضر با بچه های ناشنوا سروکله می زند و آنها را برای مسابقات پیش رو آماده می کند. او که منتقد همیشگی فتح الله زاده است، در موضوع جباری از او انتقاد می کند:

شرایط تیم ملی نا شنوایان چطور است؟

شرایط خیلی بد است و اگر تا فردا درست نشود دیگر نمی توانیم تمرین کنیم. بچه ها در اردو حتی دکتر هم ندارند خودمان یخ می خریم و دکتر هستیم و با اسپانسر هایی که می گیریم بچه ها را به اردو می بریم. البته این کار من اشتباه است و باعثبی خیالی مسئولین می شود اما واقعاً گله دارم از مسئولین چراکه واقعاً شرایط بچه ها بد است.

آقای روشن پست شما در این تیم چیست و مشکلات بچه ها را بگویید؟

من مدیر فنی و سرمربی هستم. رایگان و به خاطر رضای خدا هم آمده ام. الان زمین تمرین نداریم. بچه ها ۲۰ نفر در یک اتاق می خوابند. به خدا این تیم هم تیم ملی ایران است فقط نا شنوا هستند.

نظرتان در مورد اخراج مجتبی جباری چیست؟

مجتبی را که ۴.۵ سال است که اخراجش می کنند و دوباره او را بر می گردانند. پارسال هم فتح الله زاده گفت می دهم جباری را ۲سال محروم کنند. من نمی دانم آخر این آقا چه کاره است که بازیکن را محروم کند. همان پارسال هم که این حرف را زد قبل از بازی با پرسپولیس همه جوره جباری را ماساژ دادند تا برای بازی آماده شود!

به نظر شما ادبیات جباری در مورد مسخره بودن باشگاه درست بود؟

اولاً من اعتقاد دارم بازیکن نباید در مورد باشگاه و خانه دومش اینگونه حرف بزند. اما ببینید با جباری چه کرده اند و چه شرایطی را برایش به وجود آورده اند که به اینجا رسیده است. آقای فتح الله زاده فراموش کرده که همین جباری با گلزنی برایش جام حذفی را به ارمغان آورد در حالی که در همان روز بازی پدرش فوت کرد. بعداً هم آقای شوالیه گفت این جام را من آورده ام. نخیر آقای فتح الله زاده این جام را بازیکنانی مثل جباری آوردند.

باشگاه استقلال هم بر علیه جباری بیانیه داده است؟

فتح اله زاده چون خودش ترسو است و می ترسد برای همین به معاونین و روابط عمومی می گوید بر علیه فلانی یا این و آن بیانیه بدهید. چرا قلعه نوعی از این کارها نمی کند. چون امیر عاقل است و حرفه ای عمل می کند.