ملت ایران:این طور به نظر می رسد که ابر اتهامات حالا بالای سر بازیکنان تیم ملی اسپانیا می چرخد.

چند روز پیش بود که رسانه های اسپانیایی در گزارش های خود از دزدی مبالغی پول از وسایل بازیکنان تیم ملی این کشور در هتل محل اقامتشان در شهر رسیفه در زمان برگزاری بازی اسپانیا – اروگوئه خبر دادند

حالا وب سایت روزنامه برزیلی گلوبوسپورته در گزارشی به این نکته اشاره کرده که بعد از برگزاری بازی اسپانیا – اروگوئه، تعدادی از بازیکنان تیم ملی اسپانیا یک جشن بزرگ را ترتیب داده بودند.

گزارش منتشره در روزنامه برزیلی بدین ترتیب است: «فردای بازی اسپانیا مقابل اروگوئه، گزارشی از دزدی از تعدادی از بازیکنان تیم ملی اسپانیا در هتل گلدن تولیپ رسیفه منتشر شد که بعد از آن از سوی رائول خیمنس، مدیر امنیتی کاروان تیم ملی اسپانیا و ادواردو باربوسا، یکی از مسئولان هتل تکذیب شد. البته فیفا هم این صحبت ها را تائیدکرده است.

شب قبل، مسئولان تیم ملی اسپانیا تصمیم گرفتند تا بردتیمشان مقابل اروگوئه را جشن بگیرند و در یک مراسم شام در هتل این برد را جشن گرفتند.

طبق گزارش منتشره در گلوبوسپورته، دراین مراسم کارمندان و اعضای کادر امنیتی هتل هم شرکت داشتند و بعد از ساز و رقص و آواز و سرو مشروبات الکلی، چند دختر ناشناس همراه با فوتبالیست ها به اتاقهایشان رفتند تا در اتاق، این جشن را ادامه دهند. ۵بازیکن تیم ملی اسپانیا و یکی از اعضای کمیته فنی، میزبان این میهمانی کوچک بودند. در جریان این میهمانی خصوصی، بازیکنان برای ساعاتی قمار هم بازی کردند. فردای آن روز، زمانی که این میهمانی به پایان رسیده بود و میهمانان رفته بودند، بازیکنان متوجه شدند که هزاران یورو از اتاقشان به سرقت رفته است.

این دزدی بازتاب گسترده ای در هتل داشت و درداخل هتل جلسه ای تشکیل شد که طی آن کارمندان هتل اعلام کردند که نقشی دراین دزدی نداشتند. در همین موقع بود که تصاویر دوربین های مداربسته مورد بازبینی قرار گرفتند تا جزئیات بیشتری دراین رابطه مشخص شود.

با حضور رائول خیمنس، مدیر سرویس امنیتی فدراسیون فوتبال اسپانیا که از ریودوژانیرو به رسیفه بازگشته بود، وارد فاز دیگری شد. بعد از تماشای تصاویر دوربین های مدار بسته، مدیر سرویس امنیتی کاروان تیم ملی اسپانیا تصمیم گرفت تا به این قضیه خاتمه دهد و به نظر می رسد که این میهمانان ناخوانده، پولهای بازیکنان اسپانیا را برداشته اند.