ملت ایران:سپاهانی ها که برای برپایی یک اردوی تدارکاتی پیش فصل عازم اسلوونی شده اند در فرودگاه فهمیدند که مهاجمشان ممنوع الخروج است.
محمد غلامی در این رابطه گفت: من واقعاً متاسفم برای کسانی که ادعا دارند …آقای هدایتی این رسمش نیست. چند سال پیش که من در استیل آذین بودم قرار بود باشگاه مالیات قرارداد من را بدهند اما با گذشت چند سال از این موضوع هنوز این اتفاق نیفتاده است و ۱۰ میلیون در اداره مالیات به ۳۰ میلیون تبدیل شده است.
او ادامه می دهد: البته اینکه چطر مالیات ۱۰ میلیونی من شده ۳۰ میلیون برایم جای سوال دارد. اما مهم این است که من از کل موضوع بی خبر بوده ام و طبق قانون و قراردادی که من داشته ام مالیاتم با باشگاه استیل آذین بوده و شخص آقای هدایتی. به هر حال این مشکل حل می شود اما از آقای هدایتی ناراحتم.
غلامی در ادامه افزود: کرانچار خیلی ناراحت بود و بچه ها نیز از این مسئله ناراحت بودند اما خب قسمت بود امیدوارم مشکلم حل شود. البته به جز من هم امید ابراهیمی و شجاع زاده هم در اردو غایب هستند.
این بازیگن درباره شرایط امسال سپاهان هم می گوید: امسال ما مدعی اصلی قهرمانی هستیم و مطمئنم که بهترین سال فوتبالی ام است چرا که می خواهم خودم را به تیم ملی در آستانه جام جهانی برسانم..