ملت ایران: این روزها شرایط برای خینا گونسالس، نامزد ۳۶ ساله آلفردو دی استفانو، رئیس افتخاری باشگاه رئال مادرید سخت تر و سخت تر می شود.

طبق گزارش منتشره در وانیتاتیس، اعضای خانواده آلفردو دی استفانو، اسطوره باشگاه رئال مادرید و رئیس افتخاری این باشگاه، تصمیم گرفته اند تا پدرشان را به شهر دیگری ببرند تا بدین ترتیب او را از نامزدش دور کنند. در این گزارش می خوانیم: «فرزندان آلفردو دی استفانو تصمیم گرفتند که سنگی در رابطه پدرشان انداخته و او را به والنسیا ببرند. این درحالی است که در سالهای اخیر پزشکان بیمارستانی در والنسیا شرایط سلامت پدرشان را تحت نظر داشته اند.»

این درحالی است که این روزها دی استفانو تحت کفالت مالی دامادش بیسنته بلنگر، همسر دخترش سیلوانا سارا قرار دارد. در ماه های اخیرفرزندان دی استفانو با مراجعه به دادگاهی خواهان آن بودند تا نامه ای از دادگاه گرفته که ثابت کند که پدرشان از نظر فیزیکی ناتوان است تا بدین ترتیب مانع از ازدواج او با نامزد ۳۶ ساله اش شوند. آنها اطمینان دارند که دادگاه به نفع آنها رای خواهد داد و اعلام کرده اند که تنها نگران سلامت پدرشان هستند.

از سوی دیگر خینا، نامزد دی استفانو در گفت و گوهای متعددی اعلام کرده که فرزندان دی استفانو او را ربوده و گروگان گرفته اند و از دوستان و اطرافیانش طلب کمک کرده. او حتی در روز ۱۵ ماه می با مراجعه به یکی از دفاتر پلیس اعلام کرده که دی استفانو را دزدیده اند ولی پرونده شکایت او حالا در آرشیو بایگانی شده است. جالب اینجاست که فرزندان دی استفانو، اخیرا پرینت گردشهای مالی اخیر حساب های بانکی او را نیز تحت کنترل دارند و به نظر می رسد که هیچ یک از خریدهای اخیر انجام شده که پولش از حساب دی استفانو صورت گرفته، نه با نیازهای او جور در می آید و نه او توانایی بهره گیری از این وسایل خریداری شده را دارد. یکی از فرزندان دی استفانو دراین باره گفته: «پدر من حتی بلد نیست که با کامپیوتر کار کند و باید کسی کارهای کامپیوتری او را انجام دهد ولی اخیرا از حساب او پول خرید یک کامپیوتر برداشت شده است.