ملت ایران:علی کریمیدرباره استقبال هواداران تراکتورسازی اظهار داشت: از همه آنها ممنونم که اینطور از من استقبال کردند. استقبال آنها بی نظیر بود و جا دارد به صورت ویژه از آنها تشکر کنم. من اصلا چنین انتظاری از آنها نداشتم. واقعا روحیه مضاعفی رفتم و امیدوارم بتوانم جواب این محبتشان را در زمین مسابقه با بازی های خوب خودم بدهم.

وی درباره شرایط تراکتور ادامه داد: اردوی بسیار خوبی را در سرعین برگزار کردیم. صبح و عصر تمرین می کردیم و در این اردو بازیکنان به آمادگی نسبی دست یافتند. قرار است چند روز هم به تهران بیاییم و در تهران هم چند بازی تدارکاتی در دستور کار داریم که می تواند کمک زیادی به تیم ما برای مسابقات لیگ بکند.

هافبک تراکتورسازی همچنین گفت: یکبار دیگر می خواهم از تمام تیم هایی که به من پیشنهاد دادند، تشکر کنم. از بین پیشنهاداتی که داشتم شرایط تراکتورسازی را بهتر دیدم. تراکتور در لیگ قهرمانان و جام حذفی حضور دارد. شرایط بسیار خوبی در تیم حکمفرما است و با بررسی جوانب تصمیم گرفتم به تراکتورسازی بیایم.

او درباره پوشیدن پیراهن شماره ۲۸ عنوان کرد: در سرعین با توجه به اینکه پیراهن شماره ۸ سایز من نبود، این شماره را بر تن کردم. از طرفی شماره ۸ تراکتورسازی را اسدی بر تن می کرد و طی صحبتی که با هم داشتیم او لطف کرد و اجازه داد من شماره ای که همیشه بر تن می کردم را بپوشم.

کریمی در پایان درباره شایعه اختلاف با اسدی به خاطر پیراهن و بازوبند کاپیتانی افزود: هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد و ما با هم صحبت کردیم و او لطف کرد شماره ۸ را به من داد.