ملت ایران:مجید جلالی در حاشیه تمرین روز گذشته تراکتورسازی، با جملاتی از آخرین وضعیت تیمش گفت. آقا مجید که با انرژی پیش می رود، در انتظار ورود ستاره هایی است که به ترکتور شخصیت ویژه ای خواهند بخشید. این مصاحبه را به نقل از آناج بخوانید:

با بهترین بازیکنان مذاکره کرده ایم

هنوز مشخص نیست و تجربه به ما نشان داده است تا نقل و انتقالی نهایی نشده است در موردش صحبت نکنیم. ما با توجه به شرایط موجود و سه سهمیه ای که برای جذب بازیکن داریم با هشت، نه بازیکن صحبت کردیم و تا آخر این هفته تیم خود را تکمیل میکنیم. با بهترین ها مذاکره کرده ایم.

در صورت نیاز بازیکن خارجی جذب میکنیم

ما دو سهمیه برای جذب بازیکنان خارجی داریم که در پس از تکمیل شدن تیم، شرایط را بررسی خواهیم کرد و در صورت نیاز، از بازیکنان خارجی استفاده میکنیم.

حامد لک دروازه بان اصلی خواهد بود

حامد لک اولویت اول و دروازه بان اصلی ما خواهد بود. او بازیکن آینده داری است و در چند سال آینده یکی از بهترین دروازه بانان ایران خواهد شد. یک دروازه بان دیگر هم به تیم اضافه خواهیم کرد تا در کنار حامد لک باشد.

از بازیکنان جوان بومی کمک می گیریم

از بازیکنانی که هم اکنون با ما تمرین میکنند، سه یا چهار نفر را حفظ خواهیم کرد تا در کنار تیم با تجربه تر شوند. سیاست ما این است که از بازیکنان جوان و آینده دار بومی و آذربایجانی استفاده کنیم.

اردوی ۵ روزه در سرعین خواهیم داشت

روز شنبه به یک ارودی ۵ روزه به سرعین میرویم و در روز پنجم یک بازی تدارکاتی سبک خواهیم داشت. بعد از اردوی سرعین به تبریز باز میگردیم و در صورت مهیا شدن شرایط، یک اردوی خارج کشور خواهیم داشت.

هواداران تراکتورسازی مرا شرمنده کرده اند

هواداران تراکتورسازی از لحظه ورود به تبریز، من را شرمنده کرده اند و همیشه در تمرینات کنار ما و همیار ما بوده اند و من امیدوارم تا بتوانیم کاری بکنیم که ابتدا در پیشگاه خداوند و سپس در مقابل هواداران تراکتورسازی رو سفید شویم.