ملت ایران: پس از حرف و حدیثهایی که در رابطه با همکاری مس و تقوی پیش آمده بود این مربی سرانجام روز دوشنبه به تمرینات مس آمد تا سرانجام تکلیف قطعی نیمکت مس برای فصل آینده مشخص شود.
اما این پایان کار ماجراهای نیمکت مس نیست و مهدی محمدی که قرار نقش کمک اول تقوی را ایفا کند در تمرین دیروز غیبت داشت. اگرچه او امروز به تقوی و کادرش اضافه می شود.
ایرج کهندل سرپرست مس در رابطه با غیبت محمدی در تمرینات مس گفت: با ایشان جلسه خصوصی داشتم و از او قول گرفتم که به تمرینات برگردد. حضور محمدی در کنار تیم خیلی به ما کمک می کند و او هرچند حرف هایی داشت که قطعا آن ها را با باشگاه در میان خواهد گذاشت اما او به ما اعلام کرد که در تمرینات شرکت می کند و به مس در این فصل هم کمک می کند. قطعا هواداران نیز از حضور او خوشحال خواهند شد.
این اتفاقات در حالی رخ می دهد که با حضور شهبازی در تهران حالا همه نگاه کرمانی ها و هواداران مس به تور باشگاه برای جذب بازیکن در تهران است. هرچند یکی از مقامات باشگاه در مصاحبه خود از دوازده، سیزده بازیکن در حال مذاکره با مس صحبت کرده بود که چند نفر از آن ها قرارداد خود را با سایر تیم ها امضا کرده بودند!
اما با این حال مذاکرات مس با بازیکنان مرود نظرش ادامه دارد و ظاهرا در اولین خرید اکبر ایمانی هافبک سال قبل سپاهان را برای مس جذب کرده اند. هواداران مس که خیلی از انتخاب مربی مس استقبال گرمی نکردند حالا منتظر عملکرد باشگاه در نحوه جذب بازیکن هستند تا ارزیابی بهتری از عملکرد باشگاه مس در فصل انتقالات داشته باشند.