ملت ایران:انتقالروبرت لواندوفسکیمهاجم لهستانی بوروسیا دورتموند به باشگاه بایرن مونیخ فاز جدیدی را طی می کند به نقل از بیلد، بوروسیا دورتموند در قبال این انتقال ماریو ماندزوکیچ و ژردان شکیری دو بازیکن تهاجمی باشگاه بایرن مونیخ را می خواهد.

این دو بازیکن تهاجمی باشگاه بایرن مونیخ شنبه شب همراه این تیم موفق به فتح لیگ قهرمانان اروپا شدند و ظاهرا مجبور خواهند بود در پایان فصل باواریا را به مقصد روهر ترک کنند.

به گزارش " اشپورت بیلد " سران بوروسیا دورتموند برای فروش لواندوفسکی به بایرن حاضر به مذاکره شده اند و علاوه بر مبلغ مورد نظر دو بازیکن خط هجومی مونیخی ها ماندزوکیچ را برای جانشینی لواندوفسکی و ژردان شکیری را برای پوشش خلع ماریو گوتزه نشان کرده اند.

با این حال این دو بازیکن در لیست فصل آینده گواردیولا نیز قرار دارند و مربی فصل آینده باشگاه مونیخی برای هر دو بازیکن یاد شده برنامه خواهد داشت و این می تواند تعویض بازیکنان مورد نظر را تا حدود زیادی دشوار کند.

روز سه شنبه سزاری کوچارسکی مدیر برنامه های لواندوفسکی در روزنامه ی لهستانی " گازتا " انتقال قطعی مهاجم لهستانی به باشگاه بایرن را تایید و خبر رسمی آن را به اواسط ژوئن موکول کرده بود.