ملت ایران:او در این خصوص که ناامیدی ها بعد از باخت به عمان در یک بازی دوستانه بیشتر شده است می گوید: «باخت بدی بود ولی همیشه می توان از چنین شکست هایی درس گرفت. خوشبختانه این یک بازی رسمی نبود ولی بازی تدارکاتی برای این است که تیم ها نقاط ضعف خود را از بین ببرند. من معتقدم آنقدر بد بازی نکردیم که با ۳گل بازنده باشیم، خصوصا در نیمه دوم که فرصت هایی برای گلزنی داشتیم ولی از دست دادیم».

خیلی ها نسبت به نتیجه گرفتن تیم ملی امیدوار نیستند. حسینی در این خصوص ادامه می دهد: «اصلا نباید چنین جوی وجود داشته باشد. ما نیاز به حمایت مردم و رسانه ها داریم و از آنها می خواهیم که فعلا انتقاد را کنار بگذارند. تیم ملی شرایط حساسی دارد و همه باید کمک کنند تا از این بازی های سخت سربلند بیرون بیاییم. از روز شنبه گذشته کار تیم ملی برای ۳بازی حساس شروع شد و حالا باید همه به این تیم انرژی بدهند». او در قسمت دیگری از حرف هایش تأکید می کند: «ما ۳بازی داریم و برخلاف نظر خیلی ها باید بگویم که سرنوشت صعود دست خودمان است. اگر از این ۳بازی حداکثر امتیاز را بگیریم حتی می توانیم مستقیم صعود کنیم. بازی با قطر هم بسیار تعیین کننده است و حتما باید این تیم را شکست دهیم. آنها برای برد دست به هر کاری می زنند و ما باید باهوش و حرفه ای بازی کنیم».

حسینی برای فصل آینده اش هنوز تصمیمی نگرفته و می گوید: «من فعلا به تیم ملی فکر می کنم و قبلا هم گفتم که بعد از بازی های تیم ملی تیم ام را انتخاب می کنم. باور کنید هنوز هیچ تصمیمی نگرفته ام و دوست ندارم تمرکزم را با این مسائل به هم بریزم. بعد از پایان رقابت های مقدماتی جام جهانی تصمیم می گیرم».