به گزارش ملت ایران به نقل ازایسنا،حسین قدوسی روابط عمومی باشگاه پرسپولیس از سمت خود استعفا داد.
حسین قدوسی درباره استعفایش از سمت مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: مرداد سال گذشته نشستی با رویانیان داشتم و آنجا بود که ایشان به من تاکید کرد که آماده فعالیت های زیادی باشم و همین اتفاق هم افتاد. فعالیت های پرسپولیس افزایش چشمگیری داشت که این افزایش در مسائل مالی، فرهنگی، حقوقی، ورزشی و… بود؛ به گونه ای بود که ارتباط مستقیمی با روابط عمومی باشگاه داشت. روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در ۹ ماه گذشته علاوه بر برگزاری مراسم های مختلف به انعکاس اخبار و رویدادهای زیادی مشغول بوده است.
وی افزود: به جرات می توان گفت سایت پرسپولیس از سایر سایت های باشگاه های دیگر لیگ برتری به لحاظ خبر و محتوا بسیار فعال تر بوده است. همچنین به واسطه حسن نظر رویانیان به من در نیم فصل دوم مسئولیت های فوتبالی هم به من محول شد. مجموع این فعالیت ها که با فشار کاری و مشکلاتی همراه شده بود، باعثشد از رویانیان بخواهم که از پرسپولیس بروم که ایشان در آن زمان مخالفت کرد، اما حالا که سرمربی جدید انتخاب شده ضمن پوزش از مسئولیت محول شده کناره گیری خودم را از این سمت اعلام می کنم.
مدیر پیشین روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در ادامه با تشکر از اهالی رسانه بیان کرد: از خبرنگاران و رسانه های ورزشی که در این مدت نهایت لطف را به من داشتند، متشکرم. از پرسنل روابط عمومی و کلیه کارکنان و مدیران پرسپولیس هم متشکرم. امیدوارم که پرسپولیس در فصل جدید بتواند در سایه مدیریت رویانیان و حمایت هواداران به موفقیت برسد و هواداران پرسپولیس سربلند و خوشحال باشند. در مدت فعالیتی که در پرسپولیس داشتم، همواره سعی کردم پاسخگوی خبرنگاران باشم و اگر گاهی این اتفاق نیفتاده است، از همین جا پوزش می خواهم. فعالیت در باشگاه پرسپولیس را که پرطرفدارترین تیم آسیا است، افتخاری بزرگ می دانم اما به واسطه فشار کاری و برخی مشکلات از ادامه فعالیت در پرسپولیس معذورم و امیدوارم همچون ۱۵ سال گذشته در روزنامه پیروزی به حمایت از تیم محبوب مان بپردازیم تا ان شاءالله موفق شویم.
ظاهرا مشکلات قبلی علی دایی و قدوسی زمانی که هر دو در باشگاه راه اهن حضور داشتند باعثشده تا وی استعفا دهد استعفایی که احتمالا مورد قبول واقع می شود!