ملت ایران:علی کریمی ستاره سابق فوتبال ایران که در در انتهای بازی فینال جام حذفی خداحافظی اش را از فوتبال اعلام کرد برای بازگشت به چمن سبز وسوسه شده است.
کریمی امروز به ایسنا گفت: درباره پیشنهاد فولاد به او، ‌اظهار کرد: من افتخار می‌کنم که در گذشته شاگرد آقای فرکی بودم و از ابراز محبت ایشان طی دو سال اخیر نسبت به خودم سپاسگزارم. امیدوارم با تیم خوبی که ساخته‌اند موفق باشند.
وی در پاسخ به این سوال که فصل آینده را با کدام تیم شروع می‌کنید؟ گفت: در مورد تیم آینده‌ام به زودی تصمیم گیری می‌کنم.
این در حالی است که حسین فرکی در مصاحبه ای جالب با اوج نیوز از کریمی خواست به فولاد اجازه مذاکره بدهد. او گفت: به باشگاه اعلام کردم که با کریمی صحبت کنند. علی واقعا می تواند به ما کمک کند. اگر خاطرتان باشد فصل قبل هم به دنبال جذب او بودیم. هر زمان که او تمایل داشته باشد به فوتبال برگردد درهای فولاد به رویش باز است. او فعلا تلفن هایش را خاموش کرده. اگر صدای ما را می شنود از او می خواهیم تلفنش را باز کند تا بتوانیم مذاکره کنیم.
کریمی در ایران به جز پرسپولیس در تیم استیل آذین بازی کرده و برای فوتبال هرگز از تهران خارج نشده است. بازی در اهواز سختی هایی دارد که ممکن است برای ستاره ای مثل کریمی حذاب نباشد. درمورد کریمی شایعه هم دیگری هم وجود دارد: بازگشت به پرسپولیس.