ملت ایران: تنها یک روز پس از پایان بازی میلان برابر سیه نا کافی بود تا برلوسکونی تصمیمی که مدت ها گرفته است را به شیوه ای کاملا سیاستمدارانه انجام دهد. در حالی که گالیانی سعی در متقاعد کردن برلوسکونی برای حفظ آلگری داشت اما نخست وزیر سابق ایتالیا و مالک ثروتمد باشگاه میلان با انتشار همان نامه معروف و جنجال برانگیز از خودش پیرامون آلگری در شبکه رسمی باشگاه میلان و خبرگزاری اسپورت مدیاست آب پاکی را بر دستان گالیانی ریخت و حتی در بخشی از آن نامه گفته بود در صورت نیاز تغییر اساسی تر در ساختار باشگاه " کنار گذشتن گالیانی " انجام خواهد داد.
به نقل از ac - milan. ir - هر چند که گالیانی تمام تلاش خود را بکار گرفت اما بر اساس آخرین گزارشات نشریه گاتزتا دلوسپورت این عمل به سرانجام نرسید و آلگری اخراج خواهد شد چرا که همانطور آمبروزینی گفته بود رئیس سخت از تصمیمش بازمی گردد. با تمام این اوصاف گفته می شود رابطه گالیانی با برلوسکونی شکرآب شده به این دلیل که گالیانی تمایلی به حضور سیدورف بر روی نیمکت میلان ندارد.
نشریه رمی کوریره دلوسپورت در تازه ترین گزارش خود خبر از حضور مالدینی و سیدورف بر روی نیمکت فصل آینده میلان داده که احتمالا سیدورف مربی و مالدینی به نوعی مشاوره و دستیار او خواهد شد. در آن سو با اخراج آلگری گفته می شود این مربی ایتالیایی تاسوتی را با خود به رم می برد.
در بخشی از شایعات بعضی از رسانه ها خبر از سرمربیگری مارکو فان باستن هلندی به عنوان یکی از گزینه های احتمالی سرمربیگری میلان می دهند.
گزارشات در حالی در مورد حضور احتمالی سیدورف بر روی نیمکت مربیگری میلان خبر می دهند که مدیربرنامه های سیدورف روز گذشته در صحبت هایی از این موضوع اعلام بی خبری کرده بود و گفت که این نوع گزارشات تماما شایعه هستند چرا که هنوز هیچ یک از سران روسونری تماسی با آن ها نداشته اند.