ملت ایران:لیونل مسی ستاره آرژآنتینی باشگاه بارسلونا که این روزها در قطر به سرمی برد با حضور در یکی ازبرنامه های تلویزیونی شبکه الکاس گفتگویی را با این شبکه انجام داد. او در بخشی از صحبت هایش راجع به حضور احتمالی نیمار در بارسلونا صحبت کرده واز او استقبال کرد.
مسی دراین باره گفت: «فقط و فقط خود نیمار می داند که با بارسا قرارداد خواهد بست یا نه و کسی از این موضوع خبر ندارد.» البته مسی از آمدن نیمار به تیمش استقبال می کند: «انتقال او به بارسا برای ما اتفاق فوق العاده ای خواهد بود. او از آن دسته بازیکنانی است که راهکارهای فردی کاملا متفاوتی با سایرین را ارائه می کند.»
ستاره آرژآنتینی در ادامه با مروری بر اوضاع این فصل بارسلونا در دنیای فوتبال گفت: «در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا ودرمجموع دو بازی رفت و برگشت بایرن بهتر از ما بود. من فکر می کنم که فاکتورهایی بودند که در جریان آن بازی به ما آسیب رساندند و نتیجه ۰-۷، نتیجه اغراق آمیزی بود.»
او درمورد حضور پپ گواردیولا روی نیمکت مربیگری بایرن مونیخ در فصل آینده رقابت ها هم صحبت کرد و گفت: «گواردیولا به هر تیمی که برود در آن تیم موفق خواهد شد و دلیل این موفقیت هم شیوه درک فوتبالی وبازی خوانی اوست.»
مسی در مورد جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل ابراز امیدواری کرد که بتواند با آلبی سلسته قهرمان دنیا شود: «تنها آرزویم، قهرمانی در جام جهانی است. این است که می تواند مرا مبدل به بهترین بازیکن تاریخ کند یا نه»