به گزارش ملت ایران به نقل از گل - سران باشگاه رئال مادرید براین باورند که الان زمان ایده آلی برای تلاش در مسیر خریداری گرثبیل و انتقال او به ورزشگاه سانتیاگو برنابئو است و از همین رو پیشنهادی جنجالی را برای جذب او آماده کرده اند.

طبق گزارش روزنامه آ. اس بعد از ناکامی تاتنهام در کسب سهمیه حضور در رقابت های فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا، سران این باشگاه به دنبال آن هستند تا بیل را برای ماندن متقاعد کنند ولی با این ناکامی، ستاره ولزی بیش از هرزمان دیگری تصمیم به جدایی از تاتنهام دارد و می خواهد برای تیمی بازی کند که در رقابت های لیگ قهرمانان حضور داشته باشد. دراین میان رئال مادرید می تواند مقصد خوبی برای بیل باشد.

البته کهکشانی ها می دانند که خرید بیل کار آسانی نیست و اقای لوی رئیس باشگاه تاتنهام لیبلی ۷۰ تا ۸۰ میلیون یورویی برروی ستاره ولزی اش قرار داده و دقیقا در شرایطی مشابه با جدایی مودریچ در فصل گذشته، او برای جدایی بیل هم کار را به شدت سخت خواهد کرد. البته این بار سران تاتنهام با آرامش بیشتری کار را دنبال می کنند و می دانند که بیل مثل مودریچ دست به یاغی گری نمی زند و تنها درصورتی تاتنهام را ترک می کند که سران باشگاه به او اجازه دهند.

درهفته های آتی مدیربرنامه های بیل با سران تاتنهام دیدار خواهند کردتا به بررسی شرایط بپردازند و ببینند که آینده او به چه ترتیب خواهد بود. البته آندره ویلاس بواس دراین باره حرفش را زده: «بیل با ما می ماند.»

ایونینگ استاندارد روز گذشته در گزارشی به این نکته اشاره کرد که سران تاتنهام قصد دارند تا با تمدید قرارداد بیل رقم دستمزد او را بهبود بخشیده و سالانه بین ۷.۵ تا ۸ میلیون یورو به او بپردازند. دراین قرارداد این نکته ذکر شده که بیل می تواند در تابستانی سال ۲۰۱۴ و هرزمان که پیشنهادی فراتر از ۶۰ میلیون یورو برای او برسد، وایت هارت لین را ترک کند. درحال حاضر مدیربرنامه های بیل هنوز با سران تاتنهام دیدار نکرده و باید ببینیم که آیا او حاضر به امضای این قرارداد پیشنهادی خواهد بود یا نه