به گزارش ملت ایران به نقل از گل - لوکاس پودولسکی، مهاجم آرسنال، در آستانه دیدار فینال چمپیونزلیگ بین بوروسیا دورتموند و بایرن مونیخ، سرمربی زردها را یک " دیوانه جالب " توصیف کرد.
فینال تمام آلمانی این فصل چمپیونزلیگ، ۵ روز دیگر در ورزشگاه ومبلی لندن برگزار خواهد شد. پودولسکی شانس هیچ یک از دو تیم را بیشتر از حریف ندانست اما معتقد است شیوه غیرمتداول مربیگری کلوپ موجب شد تا بازیکنانش گاهی اوقات نمایش های خیره کننده ای دارند.
او در گفتگو با نشریه بیلد گفت: " شانس هیچ یک از دو تیم برای فینال بیشتر از دیگری نیست. در تک دیدار، هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.
بایرن در صدر فوتبال اروپاست اما کلوپ یک مربی دیوانه جالب است که می تواند شاگردانش را در بهترین شرایط وارد میدان کند. آنها در بوندس لیگا و چمپیونزلیگ بسیار قدرتمندانه ظاهر شدند.
البته من امیدوارم که بایرن به پیروزی برسد. من زیر نظر هاینکس کار کردم؛ او مربی فوق العاده ای است. "
پودولسکی همچنین در مورد ماریو گوتزه، ستاره جوان دورتموند، که ممکن است دیدار فینال را به دلیل مصدومیت از دست بدهد، گفت: " ماریو بازیکنی استثنایی است. مطمئن نیستم که او برای دیدار ومبلی آماده خواهد بود یا خیر اما دورتموند بازیکنان بزرگی مانند رویس و لواندوفسکی دارد و همین طور گودوگان. "