به گزارش ملت ایران، تیم ملی فوتبال کشورمان در دیدار پیش روی خودش در مقدماتی جام جهانی ٢٠١٨ روسیه یکی از حساس ترین بازی های این مرحله برابر ازبکستان را برگزار خواهد کرد. دیداری که از هر نظر برای فوتبال ما قابل اهمیت است و برد در این مسابقه به منزله صعود تیم ملی برای دومین بار متوالی خواهد بود.

 

کارلوس کی روش هم تیم خودش را از مدت ها قبل به اردو برده تا با آمادگی هر چه بیشتر مقابل ازبک ها حاضر شوند. او در اردوی تهران از بازیکنان ایرانی شاغل در لیگ دعوت کرد و لژیونرها به همراه بازیکنان تیم های آسیایی مشغول فعالیت برای باشگاه شان بودند.

 

در ابتدا به نظر می رسید که کارلوس بعد از بازی های دور برگشت لیگ قهرمانان، دوباره از بازیکنان سابق مخصوصا پرسپولیسی های پر تعداد دعوت به عمل بیاورد. اما انگار او قصد چنین کاری را ندارد و می خواهد این بار تیمش را متفاوت تر راهی اردو بازی ازبکستان کند. کی روش قصد دارد همین بازیکنان که در اردو مدتی است زیر نظرش تمرین می کنند را به همراه لژیونرهای همیشگی در لیست نهایی جای دهد.

 

به این ترتیب تفاوت اصلی ترکیب تیم ایران برای دیدا آینده عدم حضور همه ملی پوشان پرسپولیسی است. با این احتمال که بیرانوند و سیدجلال شاید تنها سرخپوش های تیم ملی باشند و در مقابل دو بازیکن هم از استقلال در لیست او حضور خواهند داشت. اتفاقی که باعث می شود چندی از بازیکنان همیشه ملی پوش پرسپولیس فرصت حضور در جشن صعود را از دست بدهند.