احمد نوراللهی و امید عالیشاه، دو بازیکن سابق پرسپولیس که برای پشت سر گذاشتن دوران سربازی راهی تراکتورسازی شدند، اکنون با توجه به محرومیت این تیم قادر به حضور در ترکیب سرخپوشان تبریزی نیستند و تنها به تمرین در کنار این تیم می پردازند.


با توجه به اینکه تراکتورسازی از پنجره نقل و انتقالاتی فصل آینده نیز محروم شده و قادر به حضور در آن نیست، وضعیت این بازیکنان اکنون به علامت سوال بزرگی تبدیل شده است و آنها به دنبال این هستند تا وضعیت شان برای فصل آینده مشخص شود.


در این بین گفته می شود مسوولان تراکتورسازی به دنبال این هستند تا در فصل آینده با اعلام عدم نیاز نسبت به این دو بازیکن سرباز خود، شرایط حضور آنها در تیمی دیگر و بازی کردن شان را فراهم کنند. عالیشاه و احمد نوراللهی در نیم فصل با توجه به مشمولیت سربازی راهی تراکتورسازی شدند تا خدمت خود را در این تیم پشت سر بگذارند. با این حال در حالی که این دو بازیکن چند دیدار نیز برای سرخپوشان به میدان رفته بودند، با اعلام محرومیت این باشگاه از حضور در نقل و انتقالات زمستانی مجوز بازی آنها باطل شد و از حضور آنها در ترکیب این تیم ممانعت به عمل آمد.


حال باید دید تراکتورسازی در پایان این فصل اعلام بی نیازی خود از این دو بازیکن را به نیروهای مسلح اعلام خواهد کرد یا خیر.