خسرو حیدری این روزها یکی از آماده ترین بازیکنان استقلال است. او که در گذشته هایی نه چندان دور یکی از ارکان تیم استقلال و تیم ملی ایران به حساب می آمد، مدتی بود به دلیل مصدومیت های متوالی از دوران اوج خود فاصله گرفته بود. اما وی در بازی های اخیر استقلال بار دیگر به دوران اوج خود بازگشته و بار دیگر تبدیل به یک بازیکن تعیین کننده و تاثیر گذار برای استقلال شده است.


حیدری بعد از آسیب دیدگی غفوری در نیمه اول بازی استقلال و السد جای او را در دفاع راست گرفت و در آن بازی 120 دقیقه ای سنگین به خوبی از پس وظایف محوله اش بر آمد و بازی خوبش را با گل کردن آخرین پنالتی آبی پوشان در ضیافت پنالتی که منجر به صعود این تیم به آسیا شد کامل کرد.


خسرو در دربی هم یکی از بهترین های استقلال بود. اما اوج هنر خسرو به دو دیدار آبی پوشان با ذوب آهن و الاهلی باز می گردد. جایی که او به خوبی نقش مدافع راست را ایفا کرد و بازی های خوبش را با پاس گل کامل کرد.


حالا خسرو بار دیگر در پست دفاع راست که پست سختی است بازی می کند، خوب هم بازی می کند و مثل گذشته پاس های گل طلایی هم می دهد تا به راحتی نتوان از نام او عبور کرد.


یکی از سخت ترین تصمیماتی که منصوریان در آستانه دیدار تیمش با التعاون باید اتخاذ کند، انتخاب از بین خسرو حیدری و وریا غفوری برای حضور در پست دفاع راست تیمش می باشد.


هرچند این احتمال وجود دارد که غفوری و حیدری هر دو در ترکیب ثابت استقلال حضور داشته باشند و مثل اوایل فصل، غفوری مدافع راست استقلال باشد و حیدری هم در پست هافبک راست برای آبی ها هنرنمایی کند.