به گزارش  سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ درباره مسائل مطرح شده در این نشست گفت: طبعا در این جلسه درباره مسائل گوناگون پرسپولیس صحبت کردیم. بخشی از صحبت‌های ما نیز درباره تیم ملی و اهمیت حمایت از آن در مسیر راهیابی به جام جهانی بود که همواره بر آن تاکید داشته‌ایم.

با شروع بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران، همه باید از بازیکنان، کادر فنی و سرمربی تیم ملی حمایت کنیم تا این دوره را هر چه بهتر پشت سر بگذاریم و از سوی دیگر تیم ملی که مقدس است به اهدافش دست پیدا کند.

هدف تیم ملی که راهیابی به جام جهانی است، یک هدف مقدس به حساب می‌آید. من و پرسپولیس افتخار می‌کنیم که در چارچوب برنامه‌های تیم ملی گام برداریم و قطعا وظیفه خود می‌دانیم در بهترین شرایط فیزیکی، فکری و روحی در خدمت تیم ملی باشیم. ما در تیم و باشگاه پرسپولیس برای رسیدن به هدف صعود تیم ملی ایران و موفقیت کادر فنی تیم ملی گام بر خواهیم داشت و همگی با هم شادی خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: انتظار این است که همه با هم حمایت از تیم ملی و باشگاه‌هایی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند را همزمان دنبال کنیم. کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس همپای باشگاه و هواداران، حمایت از تیم ملی و کادر فنی و فدراسیون فوتبال را از اهداف خود می‌دانند. هواداران هم که به نوبه خود نشان دادند چگونه پشت تیم ملی هستند و این روند را نیز ادامه خواهند داد.

چنانکه قبلا هم اعلام نمودم هدف از اظهار نظرهایم تضعیف تیم ملی فوتبال نبوده و در صورتی که برداشت‌هایی توام با سوء تفاهم‌ها بدنبال داشته است، بار دیگر اعلام می‌کنم؛ من، کادر فنی تیم، باشگاه، بازیکنان، هواداران و تمام ایرانی‌ها تیم ملی و دست‌اندرکاران آن را دوست داریم و آن را یک نهاد مقدس می‌دانیم و طبعا از آن حمایت می‌کنیم.

من از راهیابی ایران به جام جهانی اطمینان دارم چون تیم ملی نشان داده است که توان، انرژی، صلاحیت، تجربه و دانش فنی لازم را دارد و اینها شکی باقی نمی‌گذارد. ما هم با تمام وجود از تیم ملی حمایت و با آن همراهی می‌کنیم.