فان‌دن بروم، سرمربی آلکمار و علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش ایرانی در نشست خبری پیش از بازی رفت مرحله یک‌شانزدهم نهایی لیگ اروپا برابر لیون فرانسه شرکت کردند.

اولین نشست خبری اروپایی علیرضا جهانبخش در هلند

علیرضا جهانبخش که اولین نشست خبری اروپایی خود را تجربه می‌کرد درباره بازی برابر لیون گفت: بازی‌های زیادی را برگزار کردیم که قابل مقایسه با لیگ اروپا است و به عنوان یک فوتبالیست همیشه مشتاق بازی‌های بزرگ هستم. این یک اتفاق فوق‌العاده است که برابر لیون بازی می‌کنیم و فرصت خوبی است تا آلکمار توانمندی‌های خود را به نمایش بگذارد. وقتی روی تمرینات بازیکنان آلکمار تمرکز می‌کنم به این نتیجه می‌رسم که می‌توانیم شگفتی‌ساز شویم.

وی تصریح کرد: ما هم باید روح تیمی خود را همانند پاری‌سن‌‌ژرمن که برابر بارسلونا نشان داد به نمایش بگذاریم. آلکمار با تمام توان خود به میدان می‌رود و مسیر خوبی را برای ادامه حضور در لیگ اروپا ترسیم کنیم. البته لیون تیم بزرگی است و بازیکنان بسیار خوبی دارد. اطمینان دارم بازی آسانی نیست اما ما در خانه و با حمایت هواداران‌مان بازی می‌کنیم. باید ببینیم چه اتفاقی در این بازی رخ می‌دهد.

دیدار رفت آلکمار هلند و لیون فرانسه امشب (پنجشنبه) در ورزشگاه آفاس برگزار می‌شود. 5 اسفند ماه نیز زمان بازی برگشت است و تیم برنده به جمع 16 تیم برتر لیگ اروپا راه خواهد یافت.