مشکلات داوری برای سیاه‌جامگان از یک طرف و مشکلات مالی از سوی دیگر باعث شده تا خداداد عزیزی روزهای پر فشاری را تحمل کند. او که برای نجات سیاه‌جامگان از سقوط یک تنه به آب و آتش زده این هفته باید تیمش را برای بازی بزرگی آماده کند. بازی مرگ و زندگی مقابل تراکتورسازی. تیمی که برای قهرمانی می‌جنگد. بازی در مشهد است و خیلی‌ها امیدوارند 3 امتیاز در مشهد ماندگار شود تا سیاه‌جامگان برای ماندن امیدوار شود.


خداداد عزیزی سرمربی سیاه‌جامگان که این روزها محرومیت انضباطی‌اش را پشت سر می‌گذارد، در مورد بازی حساس و سرنوشت‌ساز برابر تراکتورسازی تبریز، شرایط تیمش، بحث استعفای دسته جمعی کادرفنی و... صحبت می‌کند:


ماجرای استعفای دسته جمعی کادرفنی


اصلا چنین موضوعی نیست و به شدت تکذیب می‌کنم. چرا باید در این مقطع مهم ما استعفا بدهیم؟ مشکلات مالی همچنان پابرجاست و هنوز حل نشده. الان بچه‌های ما در این مقطع فصل فقط 20 درصد گرفته‌اند. کادرفنی هم از این داستان مستثنی نیست ولی این دلیل نمی‌شود کادرفنی استعفا دهد.


از مدیر کل تربیت بدنی کمک خواستم


من دیداری با صبوریان، مدیر کل اداره ورزش استان داشتم. ایشان به من لطف دارد و من هم به ایشان اعلام کردم اگر قرار است کمکی برای حفظ سیاه‌جامگان در لیگ برتر انجام شود الان بهترین زمان است و گرنه دیر می‌شود. الان بازیکنان ما با جان و دل و به خاطر حرمت‌ به من دارند بازی می‌کنند ولی این بازیکن تا چه زمانی می‌تواند به من حرمت بگذارد؟ بازیکن لیگ برتری که 60 هزارتومان در حسابش دارد برود بقالی بگوید من رفیق خداداد هستم چیزی می‌تواند بخرد؟ خانواده‌اش نمی‌گویند چرا مجانی بازی می‌کنی؟ به مدیر کل گفتم لطفا زودتر کاری بکنید تا انگیزه‌های این بازیکنان از بین نرفته و در روی من نایستاده‌اند. ایشان گفتند سه‌شنبه جلسه‌ای با مالکان باشگاه خواهند داشت تا راهکار مناسبی پیدا کنند. مدیرعامل باشگاه هم اعلام کرد پیش از بازی با تراکتورسازی با بازیکنان جلسه خواهد داشت.


بازی با تراکتور حیاتی است


بازی با تراکتور برای ما خیلی مهم و حیاتی است. هرچند بازی سختی است اما چاره‌ای نداریم که با امتیاز کامل از زمین خارج شویم. ما در بازی‌های گذشته هم عملکرد خوبی داشتیم و حتی می‌توانستیم از قم دست پر برگردیم اما دچار بدشانسی شدیم. ضمن اینکه بازیکنی که تمام حواسش به مشکلات مالی است قطعا موقع گلزنی و دفاع تمرکز ندارد.


استحقاق ماندن در لیگ را داریم


تمام تلاش‌مان برای بقا در لیگ برتر است. برای همین کار آماده‌ایم. باور کنید اگر مشکلات مالی این بچه‌ها حل شود تیم خوبی داریم و استحقاق ماندن در لیگ برتر را داریم.


محرومیتم زیاد است


به خاطر رفتاری که داشتم، مشخص بود که محروم می‌شوم اما فکر می‌کنم محرومیتم زیاد است. به همین دلیل باشگاه سعی دارد نسبت به رای صادر شده اعتراض کند تا حداقل از این میزان محرومیت کم شود.


مربیان روی نیمکت جزو بهترین ها هستند


بالاخره محرومیت است و نمی‌شود روی نیمکت نشست. در هر صورت سعی می‌کنیم تیم را قبل از شروع بازی آماده کنیم که نیازی به گفتن دستورات تاکتیکی از راه دور نباشد. ضمن اینکه مربیانی که روی نیمکت هستند می‌توانند کارهای لازم را انجام دهند. همه آنها جزو بهترین‌ها هستند که به لحاظ فنی خیلی به تیم کمک می‌کنند.